2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAWARCIE UMÓW RAMOWYCH NA ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE UDZIELANIA GWARANCJI UBEZPIECZENIOWYCH NA RZECZ AMW SINEVIA SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest ,,Zawarcie umów ramowych na świadczenie usług w zakresie udzielania gwarancji ubezpieczeniowych na rzecz AMW SINEVIA sp. z o.o.’’ 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: 4.1. Część I Zamówienia: Gwarancje wadialne 4.2. Część II Zamówienia: Gwarancje należytego wykonania kontraktu oraz gwarancje usunięcia wad i usterek Szczegółowe informacje na temat udzielenia zamówienia na umowę ramową i zawarcia umowy wykonawczej znajdują się w dalszej części SWZ oraz w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna. 5. Pełnomocnik Zamawiającego informuje o poufnym charakterze części dokumentacji (dokumentacja poufna). Wykonawca może uzyskać dostęp do dokumentacji poufnej poprzez złożenie wniosku (Załącznik nr 8 do SWZ). 6. Zamawiający nie przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji.
Interne Kennung: SVA/4620-436/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Zamówienia: Gwarancje wadialne
Beschreibung: Szczegółowe informacje na temat udzielenia zamówienia na umowę ramową i zawarcia umowy wykonawczej znajdują się w SWZ oraz w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – część poufna.
Los: LOT-0002
Titel: Część II Zamówienia: Gwarancje należytego wykonania kontraktu oraz gwarancje usunięcia wad i usterek
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SVA/4620-436/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66510000 Insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002