621968-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Fernseh- und audiovisuelle Geräte – Audiovisuele middelen raadzaal en zalen politieke markt
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAudiovisuele middelen raadzaal en zalen politieke markt
BeschreibungDe gemeente beoogt met deze Europese openbare aanbestedingsprocedure, uitgevoerd overeenkomstig de Aanbestedingswet 2012, een overeenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor de levering van audiovisuele middelen en de bijbehorende dienstverlening ten behoeve van de raadzaal en de zalen voor de politieke markt. Zie het Beschrijvend document
Interne Kennung6077427
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf, 32330000 Geräte zur Bild- und Tonaufzeichnung und -wiedergabe, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie het Beschrijvend document
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 6077427
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32320000 Television and audio-visual equipment
Additional classification (cpv): 32321300 Audio-visual materials, 32330000 Apparatus for sound, video-recording and reproduction, 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Zie het Beschrijvend document