2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werving & Selectie management- en strategische (ondersteunende) functies
Beschreibung: De aanbestedende dienst wenst de werving en selectie van management- en strategische functies (schalen 11 t/m 15) en van strategisch ondersteunende rollen extern te beleggen, gericht op structurele indiensttreding en dus nadrukkelijk niet op inhuur via een detacherings- of flexconstructie. Met deze aanbesteding beoogt de Opdrachtgever één deskundige partij te contracteren die het volledige werving- en selectieproces zorgvuldig, consistent en ontzorgend uitvoert, waarbij de opdrachtnemer verantwoordelijk is voor onder meer de vacatureteksten, externe publicatie, netwerkinzet en (voor)selectie inclusief screening en assessments, en de Opdrachtgever zorg draagt voor de inhoudelijke input, de gesprekken en de onboarding. Omvang van de opdracht bedraagt €900.000 gedurende de gehele looptijd van de opdracht inclusief verlengingen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79635000 Bewertung von Stellenbewerbern vor der Einstellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Werving & Selectie vast dienstverband
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79600000 Recruitment services
Additional classification (cpv): 79635000 Assessment centre services for recruitment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1