622024-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – „Zakup aparatury badawczej do działów laboratoryjnych WSSE we Wrocławiu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup aparatury badawczej do działów laboratoryjnych WSSE we Wrocławiu”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 1 - Analizator przepływowy do oznaczania cyjanków wolnych z możliwością rozbudowy, Część 2 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml z pompą x 2 szt., Część 3 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml x 2 szt., Część 4- Cieplarka (inkubator z funkcją chłodzenia) i wzorcowaniem x 2 szt., Część 5- Zamrażarka niskotemperaturowa z buckupem CO2 z rejestratorem temperatury, wzorcowaniem, Część 6- Autoklaw sterylizator parowy wraz z dodatkowym wyposażeniem i deminirealizatorem, Część 7- Wyparka próżniowa rotacyjna z multivaporem, Część 8- Licznik ciekłoscyntylacyjny wraz z wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania. Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne KennungADM.272.9.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 33191110 Autoklaven
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Analizator przepływowy do oznaczania cyjanków wolnych z możliwością rozbudowy,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 1 - Analizator przepływowy do oznaczania cyjanków wolnych z możliwością rozbudowy, Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml z pompą x 2 szt.,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 2 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml z pompą x 2 szt., Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml x 2 szt.,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 3 - Zestaw do filtracji 3 stanowiskowy stal nierdzewna poj. 500ml x 2 szt., Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4- Cieplarka (inkubator z funkcją chłodzenia) i wzorcowaniem x 2 szt.,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 4- Cieplarka (inkubator z funkcją chłodzenia) i wzorcowaniem x 2 szt., Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5- Zamrażarka niskotemperaturowa z buckupem CO2 z rejestratorem temperatury, wzorcowaniem,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 5- Zamrażarka niskotemperaturowa z buckupem CO2 z rejestratorem temperatury, wzorcowaniem, Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6- Autoklaw sterylizator parowy wraz z dodatkowym wyposażeniem i deminirealizatorem,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 6- Autoklaw sterylizator parowy wraz z dodatkowym wyposażeniem i deminirealizatorem, Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne KennungCzęść 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191110 Autoklaven
LosLOT-0007
TitelCzęść 7- Wyparka próżniowa rotacyjna z multivaporem,
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 7- Wyparka próżniowa rotacyjna z multivaporem, Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8- Licznik ciekłoscyntylacyjny wraz z wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup aparatury badawczej : Część 8- Licznik ciekłoscyntylacyjny wraz z wyposażeniem dodatkowym niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania. Szczegółowy wykaz aparatury zawierają – w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia - załącznik nr 3 (3.1, 3.2, 3.3, 3.4, 3.5, 3.6, 3.7, 3.8- dla danej części) do SWZ.
Interne KennungCzęść 8
622024-2026 - Competition
Poland – Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses) – „Zakup aparatury badawczej do działów laboratoryjnych WSSE we Wrocławiu”
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierADM.272.9.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Additional classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus, 38430000 Detection and analysis apparatus, 33191110 Autoclaves
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierCzęść 1
Additional classification (cpv): 38434000 Analysers
LotLOT-0002
Internal identifierCzęść 2
Additional classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
LotLOT-0003
Internal identifierCzęść 3
LotLOT-0004
Internal identifierCzęść 4
LotLOT-0005
Internal identifierCzęść 5
LotLOT-0006
Internal identifierCzęść 6
Additional classification (cpv): 33191110 Autoclaves
LotLOT-0007
Internal identifierCzęść 7
LotLOT-0008
Internal identifierCzęść 8