See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taalondersteuning SZW & DSB
Beschreibung: De gemeente wil een overeenkomst afsluiten met een organisatie die de deskundigheid en expertise heeft om taaltrainingen voor de gemeente te verzorgen. Het doel van deze overeenkomst is om door middel van taaltrainingen de belemmeringen in de taalbeheersing (luisteren, begrijpen, spreken, lezen en schrijven) weg te nemen om re-integratie naar werk, duurzaam behoud van werk en maatschappelijke zelfredzaamheid te stimuleren. De taallessen worden verzorgd aan een gedifferentieerde doelgroep, waarbij de focus ligt op het bieden van ruimte voor een duale inrichting van de taallessen naast activerings- en re-integratietrajecten en/of werk. Hiermee betreft het geen inburgeringscursus, maar taalonderwijs dat toepasbaar is op en/of richting de werkvloer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80580000 Veranstaltung von Sprachkursen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Taalondersteuning re-integratie kandidaten (dienst SZW)
Los: LOT-0002
Titel: Taalondersteuning Haagse Straat Organisatie (dienst DSB)
Los: LOT-0003