622046-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leku w ramach programu lekowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leku w ramach programu lekowego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leku Awalglukozydaza alfa 100 mg w ramach programu lekowego, którego szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zostały określone w Formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungSZP/ZPZ/190/2026/KP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001