2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze w celu dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), w procesie odzysku R3
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) przyjęcie odpadów o kodzie 19 05 03 z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o. o. z lokalizacji Biokompostownia, ul. Meteorytowa 3, 61-680 Poznań, 2) transport odpadów o kodzie 19 05 03 z miejsca wskazanego w pkt 1) do zapewnionego przez wykonawcę i wskazanego w umowie miejsca ostatecznego zagospodarowania przyjętych odpadów poprzez poddanie ich procesowi odzysku (R3). Zamawiający dozwala na pośrednie przekazanie odpadów do miejsca ostatecznego zagospodarowania odpadów z zastrzeżeniem, że pośrednim etapem gospodarowania odpadami może być wyłącznie ich przetwarzanie (w tym w procesach i miejscach innych niż miejsce ostatecznego zagospodarowania). Zamawiający nie dozwala na prowadzenie procesu zbierania odpadów w ramach realizacji zamówienia, 3) zapewnienie przyjęcia odpadów o kodzie 19 05 03 w każdym miejscu zagospodarowania wskazanej frakcji odpadów zapewnionym przez wykonawcę i wskazanym w umowie, 4) zagospodarowanie poprzez odzysk (R3) przyjętych przez wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 05 03, 5) realizacja wszelkich pozostałych obowiązków, w tym ewidencyjno-sprawozdawczych oraz informacyjnych związanych z procesem gospodarowania odpadami od momentu ich przyjęcia przez wykonawcę do momentu ostatecznego zagospodarowania poprzez odzysk w procesie R3. 2. Zamówienie podzielone jest z wykorzystaniem klucza tonażowego, na trzy odrębne części zamówienia, tj.: 1) Pierwsza część zamówienia (dalej: „Część 1” lub „Zadanie 1”) obejmuje przyjęcie, transport oraz zagospodarowanie poprzez odzysk (w procesie R3) frakcji odpadów o kodzie 19 05 03 w ilości nie większej niż 8 000 Mg; 2) Druga część zamówienia (dalej: „Część 2” lub „Zadanie 2”) obejmuje przyjęcie, transport oraz zagospodarowanie poprzez odzysk (w procesie R3) frakcji odpadów o kodzie 19 05 03 w ilości nie większej niż 8 000 Mg; 3) Trzecia część zamówienia (dalej: „Część 3” lub „Zadanie 3”) obejmuje przyjęcie, transport oraz zagospodarowanie poprzez odzysk (w procesie R3) frakcji odpadów o kodzie 19 05 03 w ilości nie większej niż 8 000 Mg. 3. W zakresie w jakim postanowienia dokumentów zamówienia nie wskazują odmiennie, znajdują one zastosowanie do każdej części zamówienia wyróżnionej w ust. 2 powyżej. 4. Usługi realizowane będą w okresie od dnia 04.01.2027 r. do 31 grudnia 2027 r. lub do momentu osiągnięcia limitu maksymalnego wartości umowy. Ilość i częstotliwość odbioru odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. 5. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 20% wolumenu odpadów dla każdej części zamówienia. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Interne Kennung: ZZO.341.19.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze w celu dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), w procesie odzysku R3
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) przyjęcie odpadów o kodzie 19 05 03 z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o. o. z lokalizacji Biokompostownia, ul. Meteorytowa 3, 61-680 Poznań, 2) transport odpadów o kodzie 19 05 03 z miejsca wskazanego w pkt 1) do zapewnionego przez wykonawcę i wskazanego w umowie miejsca ostatecznego zagospodarowania przyjętych odpadów poprzez poddanie ich procesowi odzysku (R3). Zamawiający dozwala na pośrednie przekazanie odpadów do miejsca ostatecznego zagospodarowania odpadów z zastrzeżeniem, że pośrednim etapem gospodarowania odpadami może być wyłącznie ich przetwarzanie (w tym w procesach i miejscach innych niż miejsce ostatecznego zagospodarowania). Zamawiający nie dozwala na prowadzenie procesu zbierania odpadów w ramach realizacji zamówienia, 3) zapewnienie przyjęcia odpadów o kodzie 19 05 03 w każdym miejscu zagospodarowania wskazanej frakcji odpadów zapewnionym przez wykonawcę i wskazanym w umowie, 4) zagospodarowanie poprzez odzysk (R3) przyjętych przez wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 05 03, 5) realizacja wszelkich pozostałych obowiązków, w tym ewidencyjno-sprawozdawczych oraz informacyjnych związanych z procesem gospodarowania odpadami od momentu ich przyjęcia przez wykonawcę do momentu ostatecznego zagospodarowania poprzez odzysk w procesie R3. 2. Pierwsza część zamówienia (dalej: „Część 1” lub „Zadanie 1”) obejmuje przyjęcie, transport oraz zagospodarowanie poprzez odzysk (w procesie R3) frakcji odpadów o kodzie 19 05 03 w ilości nie większej niż 8 000 Mg. 3. Usługi realizowane będą w okresie od dnia 04.01.2027 r. do 31 grudnia 2027 r. lub do momentu osiągnięcia limitu maksymalnego wartości umowy. Ilość i częstotliwość odbioru odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. 4. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 20% wolumenu odpadów dla każdej części zamówienia. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ). przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ). przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji zostało określone i sprecyzowane w §9 wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze w celu dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), w procesie odzysku R3
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) przyjęcie odpadów o kodzie 19 05 03 z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o. o. z lokalizacji Biokompostownia, ul. Meteorytowa 3, 61-680 Poznań, 2) transport odpadów o kodzie 19 05 03 z miejsca wskazanego w pkt 1) do zapewnionego przez wykonawcę i wskazanego w umowie miejsca ostatecznego zagospodarowania przyjętych odpadów poprzez poddanie ich procesowi odzysku (R3). Zamawiający dozwala na pośrednie przekazanie odpadów do miejsca ostatecznego zagospodarowania odpadów z zastrzeżeniem, że pośrednim etapem gospodarowania odpadami może być wyłącznie ich przetwarzanie (w tym w procesach i miejscach innych niż miejsce ostatecznego zagospodarowania). Zamawiający nie dozwala na prowadzenie procesu zbierania odpadów w ramach realizacji zamówienia, 3) zapewnienie przyjęcia odpadów o kodzie 19 05 03 w każdym miejscu zagospodarowania wskazanej frakcji odpadów zapewnionym przez wykonawcę i wskazanym w umowie, 4) zagospodarowanie poprzez odzysk (R3) przyjętych przez wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 05 03, 5) realizacja wszelkich pozostałych obowiązków, w tym ewidencyjno-sprawozdawczych oraz informacyjnych związanych z procesem gospodarowania odpadami od momentu ich przyjęcia przez wykonawcę do momentu ostatecznego zagospodarowania poprzez odzysk w procesie R3. 2. Druga część zamówienia (dalej: „Część 2” lub „Zadanie 2”) obejmuje przyjęcie, transport oraz zagospodarowanie poprzez odzysk (w procesie R3) frakcji odpadów o kodzie 19 05 03 w ilości nie większej niż 8 000 Mg. 3. Usługi realizowane będą w okresie od dnia 04.01.2027 r. do 31 grudnia 2027 r. lub do momentu osiągnięcia limitu maksymalnego wartości umowy. Ilość i częstotliwość odbioru odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. 4. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 20% wolumenu odpadów dla każdej części zamówienia. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ). przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ). przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Usługa polegająca na sukcesywnym odbiorze w celu dalszego zagospodarowania odpadów o kodzie 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania), w procesie odzysku R3
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) przyjęcie odpadów o kodzie 19 05 03 z Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Poznaniu sp. z o. o. z lokalizacji Biokompostownia, ul. Meteorytowa 3, 61-680 Poznań, 2) transport odpadów o kodzie 19 05 03 z miejsca wskazanego w pkt 1) do zapewnionego przez wykonawcę i wskazanego w umowie miejsca ostatecznego zagospodarowania przyjętych odpadów poprzez poddanie ich procesowi odzysku (R3). Zamawiający dozwala na pośrednie przekazanie odpadów do miejsca ostatecznego zagospodarowania odpadów z zastrzeżeniem, że pośrednim etapem gospodarowania odpadami może być wyłącznie ich przetwarzanie (w tym w procesach i miejscach innych niż miejsce ostatecznego zagospodarowania). Zamawiający nie dozwala na prowadzenie procesu zbierania odpadów w ramach realizacji zamówienia, 3) zapewnienie przyjęcia odpadów o kodzie 19 05 03 w każdym miejscu zagospodarowania wskazanej frakcji odpadów zapewnionym przez wykonawcę i wskazanym w umowie, 4) zagospodarowanie poprzez odzysk (R3) przyjętych przez wykonawcę od Zamawiającego odpadów o kodzie 19 05 03, 5) realizacja wszelkich pozostałych obowiązków, w tym ewidencyjno-sprawozdawczych oraz informacyjnych związanych z procesem gospodarowania odpadami od momentu ich przyjęcia przez wykonawcę do momentu ostatecznego zagospodarowania poprzez odzysk w procesie R3. 2. Trzecia część zamówienia (dalej: „Część 3” lub „Zadanie 3”) obejmuje przyjęcie, transport oraz zagospodarowanie poprzez odzysk (w procesie R3) frakcji odpadów o kodzie 19 05 03 w ilości nie większej niż 8 000 Mg. 3. Usługi realizowane będą w okresie od dnia 04.01.2027 r. do 31 grudnia 2027 r. lub do momentu osiągnięcia limitu maksymalnego wartości umowy. Ilość i częstotliwość odbioru odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. 4. Zamawiający gwarantuje realizację zamówienia na poziomie 20% wolumenu odpadów dla każdej części zamówienia. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ). przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ). przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami (OPZ).
Interne Kennung: Część 3