2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrachtauto met opbouw
Beschreibung: De gemeente Meppel is voornemens om een nieuwe (nadrukkelijk niet gebruikte) vrachtauto met opbouw aan te schaffen. 1
Interne Kennung: AL26146
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het betreft een multifunctioneel voertuig voor containertransport en logistieke inzet (kraan met haakarmsysteem). 1
Interne Kennung: 1