2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a montáž měřičů SV, TV, měřičů tepla a sběrnic a zajištění dálkových odečtů
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka a montáž vodoměrů s dálkovým odečtem na studenou vodu a teplou vodu (dále jen „SV“ a „TV“), včetně radiomodulů, měřičů tepla s dálkovým odečtem (dále jen „MT“) a sběrnic (centrál). Předmětem zakázky jsou pravidelné odečty nově instalovaných zařízení, včetně již instalovaných vodoměrů, měřičů tepla a indikátorů topných nákladů prostřednictvím sběrnic. Předmětem plnění je pravidelné informování o spotřebě tepla na vytápění a centralizované poskytování teplé vody a studené vody dle zákona č. 67/2013 Sb. a poskytnutí spotřeb SV a TV a přepočtených spotřeb MT a indikátorů topných nákladů pro roční rozúčtování nákladů.
Interne Kennung: P26V00002761
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle ust. § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38552000 Elektronische Messgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65500000 Zählerablesung, 72313000 Datenerfassung
5. Los
Los: LOT-0001