2. Verfahren
Verfahren
Titel: Traktor
Beschreibung: Dodávka nového traktoru, tak aby stroj byl plně funkční a mohl být plně využíván ke svému účelu a to v rozsahu a za podmínek uvedených v příloze č. 1 - Specifikace předmětu plnění.
Interne Kennung: P25V00000542
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dodávka nového traktoru, tak aby stroj byl plně funkční a mohl být plně využíván ke svému účelu a to v rozsahu a za podmínek uvedených ve Výzvě a jejích přílohách, zejm. příloze č. 1 – Specifikace předmětu plnění, která stanoví závazné technické podmínky veřejné zakázky, a v závazných obchodních a smluvních podmínkách, které jako text kupní smlouvy tvoří přílohu č. 5 této Výzvy.