2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en implementatie van een Document Management System (DMS) voor het Ziekenhuis Oost-Limburg-BIS
Beschreibung: Onderhavige opdracht is een opdracht voor leveringen en heeft als voorwerp het leveren van een Document Management System (DMS) voor het Ziekenhuis Oost-Limburg. Wij wensen een toekomstgericht en gebruiksvriendelijk Document Management Systeem (DMS) te implementeren dat dient als centrale bron voor alle as-built informatie inclusief tekeningen, modellen, handleidingen, technische fiches, service-instructies ten behoeve van onze technische diensten en facility managers. Het is een opdracht voor leveringen zoals bedoeld in art. 2, 20° van de Wet Overheidsopdrachten. Er zal worden gewerkt met één offerte voor de aankoop van het DMS. De opdracht is niet onderverdeeld in percelen.
Interne Kennung: PPP0R9-297/5262/2025-297
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-297_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Omniumservicecontract: hier dienen alle services, updates, upgrades, herstellingen/ aanpassingen en preventieve servicebeurten te zijn inbegrepen. De termijn van het servicecontract begint te lopen na het verstrijken van de waarborgtermijn.)