2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding Computer Hardware
Beschreibung: Deze openbare Europese aanbesteding heeft tot doel het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer ten behoeve van de levering van Werkplek hardware en aanpalende dienstverlening. De Raamovereenkomst wordt afgesloten met een initiële looptijd van 3 jaar. Na de initiële looptijd heeft de Aanbestedende Dienst de mogelijkheid om de overeenkomst tweemaal met 1 jaar te verlengen. Zie de Offerteaanvraag
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering Computer Hardware
Beschreibung: De Computer Hardware wordt ingezet bij de OBA. De OBA betreft de Openbare Bibliotheken in Amsterdam en aangrenzende plaatsen (zie https://oba.nl). Geraamde waarde over 3 jaren.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De duur van de Raamovereenkomst is drie (3) jaren met de mogelijkheid om deze éénmaal (1x) met één (1) jaar te verlengen.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30230000 Computer-related equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Levering Computer Hardware
Internal identifier: 1
Options: