See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SERVIS IN VZDRŽEVANJE HVAC sistemov, razdeljen v 3 sklope
Beschreibung: SERVIS IN VZDRŽEVANJE HVAC sistemov, razdeljen v 3 sklope
Interne Kennung: JN-78554
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. sklop: Servis in vzdrževanje klim in klimatov
Beschreibung: 1. sklop: Servis in vzdrževanje klim in klimatov
Interne Kennung: 552767
Los: LOT-0002
Titel: 2. sklop: Servis in vzdrževanje lokalnih grelnih naprav na fosilna goriva
Beschreibung: 2. sklop: Servis in vzdrževanje lokalnih grelnih naprav na fosilna goriva
Interne Kennung: 552768
Los: LOT-0003
Titel: 3. sklop: Servis in vzdrževanje samostojnih toplotnih črpalk
Beschreibung: 3. sklop: Servis in vzdrževanje samostojnih toplotnih črpalk
Interne Kennung: 552769