2. Verfahren
Verfahren
Titel: FRDB - Výstavba bytového domu – stavba
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení a obstarání veškerých prací nutných k výstavbě, úplnému dokončení a zprovoznění stavby „FRDB - Výstavba bytového domu – stavba“ (dále také jako „BD“ nebo „bytový dům“), která je výsledkem stavebních a montážních prací a související projektové a inženýrské činnosti vytvářející jednotný celek, který je sám o sobě dostatečný k plnění hospodářské nebo technické funkce, a to v rozsahu specifikovaném Zadávací dokumentací včetně příloh. Předmětem díla je nejen novostavba bytového domu na Praze 7, ale i úpravy okolních ploch. Objekt bytového domu je umístěn na volném nárožní parcele Bloku bývalé Papírny v Praze 7 Holešovicích, pozemek se nachází na nároží ulic „Železničářů“ a „Za Papírnou“.
Interne Kennung: SZ MČ P7 300895/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71315300 Bauabnahme, 45262600 Diverse Spezialbauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci.