2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zmiana technologii oczyszczania ścieków
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych w celu zmiany obiegu ścieków w komorach biologicznych o numerach 9 – 12 z równoległego na szeregowy przy jednoczesnej modyfikacji obiegu cyrkulacji wewnętrznej. 1.1. Opis wymagań technicznych oraz funkcjonalno-użytkowych oraz prognozowany efekt zmiany technologii jest zawarty w Szczegółowym Opisie Potrzeb i Wymagań (SOPiW) stanowiącym załącznik nr 8 do OPiW. 1.2. Wymagania zawarte w SOPiW będą przedmiotem dialogu z Wykonawcami zaproszonymi do dialogu – nie stanowią więc ostatecznego zbioru wymagań i oczekiwań Zamawiającego. W ramach dialogu będzie możliwość zadawania pytań oraz proponowania rozwiązań alternatywnych. 1.3. W ramach dialogu omawiane będą w szczególności: 1.4. Koordynacja prac z komorami biologicznymi oraz bieżącą eksploatacją Zakładu Oczyszczalni Ścieków. 1.5. Identyfikacja ryzyk i określenie ich wpływu na przedmiot umowy, 1.6. Założenia dla kosztów, 1.7. Projektowane postanowienia umowne, 1.8. Etapy realizacji prac, 1.9. Efektem przedmiotu zamówienia ma być pełna zdolność do przepływu ścieków w określonych objętościach czy strumieniach przez wszystkie elementy przebudowywane w ramach zamówienia, 1.10. Możliwość przywrócenie pierwotnego obiegu ścieków, 1.11. Doprecyzowanie kryteriów oceny ofert, określenie wag, doprecyzowanie opisu sposobu oceny ofert w ramach danego kryterium. Uregulowania w tym zakresie zawierają dokumenty zamówienia. 2.Warunki umowne realizacji zamówienia. Zasady określające sposób realizacji zamówienia, odbiorów, rozliczeń, możliwych zmian umowy, kar umownych zostaną zawarte zostały w Projektowanych postanowieniach umowy. 3. Zamawiający wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej w miejscu inwestycji w celu oceny i sprawdzenia możliwości prowadzenia robót oraz oceny stanu istniejącego. Brak odbycia wizji będzie skutkować odrzuceniem wniosku. W celu potwierdzenia odbycia wizji lokalnej, Wykonawca musi złożyć wraz z wnioskiem oświadczenie podpisane podczas wizji lokalnej przez przedstawiciela Zamawiającego zgodnie z treścią załącznika nr 11 do OPIW. Wizja lokalna może odbyć się w dni robocze w godz. od 8.00 do 14.00 Wniosek Wykonawcy, który nie odbył wizji lokalnej podlegać będzie odrzuceniu.
Interne Kennung: FENX.01.03-IW.01-0011/24-TW/13/2025
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i instalacyjnych w celu zmiany obiegu ścieków w komorach biologicznych o numerach 9 – 12 z równoległego na szeregowy przy jednoczesnej modyfikacji obiegu cyrkulacji wewnętrznej. 1.1. Opis wymagań technicznych oraz funkcjonalno-użytkowych oraz prognozowany efekt zmiany technologii jest zawarty w Szczegółowym Opisie Potrzeb i Wymagań (SOPiW) stanowiącym załącznik nr 8 do OPiW. 1.2. Wymagania zawarte w SOPiW będą przedmiotem dialogu z Wykonawcami zaproszonymi do dialogu – nie stanowią więc ostatecznego zbioru wymagań i oczekiwań Zamawiającego. W ramach dialogu będzie możliwość zadawania pytań oraz proponowania rozwiązań alternatywnych. 1.3. W ramach dialogu omawiane będą w szczególności: 1.4. Koordynacja prac z komorami biologicznymi oraz bieżącą eksploatacją Zakładu Oczyszczalni Ścieków. 1.5. Identyfikacja ryzyk i określenie ich wpływu na przedmiot umowy, 1.6. Założenia dla kosztów, 1.7. Projektowane postanowienia umowne, 1.8. Etapy realizacji prac, 1.9. Efektem przedmiotu zamówienia ma być pełna zdolność do przepływu ścieków w określonych objętościach czy strumieniach przez wszystkie elementy przebudowywane w ramach zamówienia, 1.10. Możliwość przywrócenie pierwotnego obiegu ścieków, 1.11. Doprecyzowanie kryteriów oceny ofert, określenie wag, doprecyzowanie opisu sposobu oceny ofert w ramach danego kryterium. 2. Wskazana w ogłoszeniu o zamówieniu początkowa data obowiązywania zamówienia jest uzupełniona orientacyjnie z uwagi na jej konieczność uzupełnienia w niniejszym ogłoszeniu. Rzeczywista data rozpoczęcia będzie wynikała z daty zawarcia umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45330000 Installateurarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen