622130-2026 - Wettbewerb
Lettland – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Inženierkonsultanta, būvuzraudzības un būvekspertīzes pakalpojumi projektā "Rail Baltica Rīgas Dzelzceļa tilta, uzbēruma un Rīgas Centrālās pasažieru stacijas kompleksā apbūve”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inženierkonsultanta, būvuzraudzības un būvekspertīzes pakalpojumi projektā "Rail Baltica Rīgas Dzelzceļa tilta, uzbēruma un Rīgas Centrālās pasažieru stacijas kompleksā apbūve”
Beschreibung: Inženierkonsultanta, būvuzraudzības un būvekspertīzes pakalpojumi projektā "Rail Baltica Rīgas Dzelzceļa tilta, uzbēruma un Rīgas Centrālās pasažieru stacijas kompleksā apbūve”
Interne Kennung: EDZL 2025/14
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Saskaņā ar atklāta konkursa iepirkuma līguma projekta nosacījumiem
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EDZL 2025/14
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options: