See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE PRZEGLĄDÓW I KONSERWACJI SPRZĘTU MEDYCZNEGO NA POTRZEBY 1 WSZKZP SPZOZ W LUBLINIE FILIA W EŁKU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie wykonywania przeglądów technicznych, konserwacji sprzętu medycznego i kontroli bezpieczeństwa, które powinny być wykonane zgodnie z obowiązującymi normami, w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowania sprzętu medycznego zwanego również urządzeniem, a wynikających w szczególności ze wskazań bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych.
Interne Kennung: DZP/PN/67/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część Nr 1 ANALIZATOR
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Część Nr 1-ANALIZATOR
Los: LOT-0002
Titel: Część Nr 2 ANGIOGRAF
Interne Kennung: Część Nr 2-ANGIOGRAF
Los: LOT-0003
Titel: Część Nr 3 APARAT DO POCIŚNIENIOWEGO LECZENIA RAN
Interne Kennung: Część Nr 3-APARAT DO POCIŚNIENIOWEGO LECZENIA RAN
Los: LOT-0004
Titel: Część Nr 4 APARAT DO ZNIECZULENIA -1
Interne Kennung: Część Nr 4-APARAT DO ZNIECZULENIA -1
Los: LOT-0005
Titel: Część Nr 5 APARAT DO ZNIECZULENIA -2
Interne Kennung: Część Nr 5-APARAT DO ZNIECZULENIA -2
Los: LOT-0006
Titel: Część Nr 6 ZAMRAŻARKA
Interne Kennung: Część Nr 6-ZAMRAŻARKA
Los: LOT-0007
Titel: Część Nr 7 APARAT RTG - 2
Interne Kennung: Część Nr 7-APARAT RTG - 2
Los: LOT-0008
Titel: Część Nr 8 APARAT RTG -3
Interne Kennung: Część Nr 8 - APARAT RTG -3
Los: LOT-0009
Titel: Część Nr 9 APARAT RTG -4
Interne Kennung: Część Nr 9 - APARAT RTG -4
Los: LOT-0010
Titel: Część Nr 10 APARAT RTG -5
Interne Kennung: Część Nr 10 - APARAT RTG -5
Los: LOT-0011
Titel: Część Nr 11 APARAT RTG -6
Interne Kennung: Część Nr 11- APARAT RTG -6
Los: LOT-0012
Titel: Część Nr 12 AUTOREFAKTOMETR
Interne Kennung: Część Nr 12 - AUTOREFAKTOMETR
Los: LOT-0013
Titel: Część Nr 13 BRONCHOFIBEROSKOP
Interne Kennung: Część Nr 13 - BRONCHOFIBEROSKOP
Los: LOT-0014
Titel: Część Nr 14 CIEPLARKA -1
Interne Kennung: Część Nr 14 - CIEPLARKA -1
Los: LOT-0015
Titel: Część Nr 15 CIEPLARKA - 2
Interne Kennung: Część Nr 15 - CIEPLARKA - 2
Los: LOT-0016
Titel: Część Nr 16 DEFIBRYLATORY - 1
Interne Kennung: Część Nr 16 - DEFIBRYLATORY - 1
Los: LOT-0017
Titel: Część Nr 17 DEFIBRYLATORY - 2
Interne Kennung: Część Nr 17 - DEFIBRYLATORY - 2
Los: LOT-0018
Titel: Część Nr 18 DEFIBRYLATORY - 3
Interne Kennung: Część Nr 18 - DEFIBRYLATORY - 3
Los: LOT-0019
Titel: Część Nr 19 DEFIBRYLATORY - 4
Interne Kennung: Część Nr 19 - DEFIBRYLATORY - 4
Los: LOT-0020
Titel: Część Nr 20 DEFIBRYLATORY - 5
Interne Kennung: Część Nr 20 - DEFIBRYLATORY - 5
Los: LOT-0021
Titel: Część Nr 21 DEFIBRYLATORY - 6
Interne Kennung: Część Nr 21 - DEFIBRYLATORY - 6
Los: LOT-0022
Titel: Część Nr 22 DIATERMIE 1
Interne Kennung: Część Nr 22 - DIATERMIE 1
Los: LOT-0023
Titel: Część Nr 23 DIATERMIE-2
Interne Kennung: Część Nr 23 - DIATERMIE-2
Los: LOT-0024
Titel: Część Nr 24 DYGESTORIUM
Interne Kennung: Część Nr 24 - DYGESTORIUM
Los: LOT-0025
Titel: Część Nr 25 EKG - 1
Interne Kennung: Część Nr 25 - EKG - 1
Los: LOT-0026
Titel: Część Nr 26 EKG - 2
Interne Kennung: Część Nr 26 - EKG - 2
Los: LOT-0027
Titel: Część Nr 27 EKG - 3
Interne Kennung: Część Nr 27 - EKG - 3
Los: LOT-0028
Titel: Część Nr 28 EKG - 4
Interne Kennung: Część Nr 28 - EKG - 4
Los: LOT-0029
Titel: Część Nr 29 EKG - 5
Interne Kennung: Część Nr 29 - EKG - 5
Los: LOT-0030
Titel: Część Nr 30 EKG - 6
Interne Kennung: Część Nr 30 - EKG - 6
Los: LOT-0031
Titel: Część Nr 31 INSUFLATOR
Interne Kennung: Część Nr 31 - INSUFLATOR
Los: LOT-0032
Titel: Część Nr 32 KAMERA MIKROSKOPOWA
Interne Kennung: Część Nr 32 - KAMERA MIKROSKOPOWA
Los: LOT-0033
Titel: Część Nr 33 KAPNOMETR
Interne Kennung: Część Nr 33 - KAPNOMETR
Los: LOT-0034
Titel: Część Nr 34 KARDIOMONITORY - 1
Interne Kennung: Część Nr 34 - KARDIOMONITORY - 1
Los: LOT-0035
Titel: Część Nr 35 KARDIOMONITORY - 2
Interne Kennung: Część Nr 35 - KARDIOMONITORY -2
Los: LOT-0036
Titel: Część Nr 36 KARDIOMONITORY - 3
Interne Kennung: Część Nr 36 - KARDIOMONITORY - 3
Los: LOT-0037
Titel: Część Nr 37 KARDIOMONITORY - 4
Interne Kennung: Część Nr 37 - KARDIOMONITORY - 4
Los: LOT-0038
Titel: Część Nr 38 KOMORA LAMINARNA - 1
Interne Kennung: Część Nr 38 - KOMORA LAMINARNA - 1
Los: LOT-0039
Titel: Część Nr 39 KOMORA LAMINARNA - 2
Interne Kennung: Część Nr 39 - KOMORA LAMINARNA - 2
Los: LOT-0040
Titel: Część Nr 40 KOMORA LAMINARNA - 3
Interne Kennung: Część Nr 40 - KOMORA LAMINARNA - 3
Los: LOT-0041
Titel: Część Nr 41 KONSOLA DO TERMOREGULACJI
Interne Kennung: Część Nr 41 - KONSOLA DO TERMOREGULACJI
Los: LOT-0042
Titel: Część Nr 42 LAMPA SZCZELINOWA
Interne Kennung: Część Nr 42 - LAMPA SZCZELINOWA
Los: LOT-0043
Titel: Część Nr 43 LAMPY OPERACYJNE - 1
Interne Kennung: Część Nr 43 - LAMPY OPERACYJNE - 1
Los: LOT-0044
Titel: Część Nr 44 LAMPY OPERACYJNE - 2
Interne Kennung: Część Nr 44 - LAMPY OPERACYJNE - 2
Los: LOT-0045
Titel: Część Nr 45 ŁAŹNIA WODNA
Interne Kennung: Część Nr 45 - ŁAŹNIA WODNA
Los: LOT-0046
Titel: Część Nr 46 MIKROSKOPY
Interne Kennung: Część Nr 46 - MIKROSKOPY
Los: LOT-0047
Titel: Część Nr 47 MIKROTOMY
Interne Kennung: Część Nr 47 - MIKROTOMY
Los: LOT-0048
Titel: Część Nr 48 MYJNIE
Interne Kennung: Część Nr 48 - MYJNIE
Los: LOT-0049
Titel: Część Nr 49 MYJNIE ENDOSKOPOWE
Interne Kennung: Część Nr 49 - MYJNIE ENDOSKOPOWE
Los: LOT-0050
Titel: Część Nr 50 NAPĘDY CHIRURGII URAZOWEJ
Interne Kennung: Część Nr 50 - NAPĘDY CHIRURGII URAZOWEJ
Los: LOT-0051
Titel: Część Nr 51 PERYMETR
Interne Kennung: Część Nr 51 - PERYMETR
Los: LOT-0052
Titel: Część Nr 52 PIPETOR
Interne Kennung: Część Nr 52 - PIPETOR
Los: LOT-0053
Titel: Część Nr 53 POMPY I STACJE DOKUJĄCE BRAUN
Interne Kennung: Część Nr 53-POMPY I STACJE DOKUJĄCE BRAUN
Los: LOT-0054
Titel: Część Nr 54 PULSYKSOMETR
Interne Kennung: Część Nr 54 - PULSYKSOMETR
Los: LOT-0055
Titel: Część Nr 55 RESPIRATORY -1
Interne Kennung: Część Nr 55 - RESPIRATORY -1
Los: LOT-0056
Titel: Część Nr 56 RESPIRATORY - 2
Interne Kennung: Część Nr 56 - RESPIRATORY - 2
Los: LOT-0057
Titel: Część Nr 57 RESPIRATORY - 3
Interne Kennung: Część Nr 57 - RESPIRATORY - 3
Los: LOT-0058
Titel: Część Nr 58 RESPIRATORY - 4
Interne Kennung: Część Nr 58 - RESPIRATORY - 4
Los: LOT-0059
Titel: Część Nr 59 RESPIRATORY - 5
Interne Kennung: Część Nr 59 - RESPIRATORY - 5
Los: LOT-0060
Titel: Część Nr 60 RESPIRATORY - 6
Interne Kennung: Część Nr 60 - RESPIRATORY - 6
Los: LOT-0061
Titel: Część Nr 61 SPRZĘT CENTRALNEJ STERYLIZATORNII
Interne Kennung: Część Nr 61- SPRZĘT CENTRALNEJ STERYLIZATORNII
Los: LOT-0062
Titel: Część Nr 62 SPRZĘT ENDOSKOPOWY - 1
Interne Kennung: Część Nr 62 - SPRZĘT ENDOSKOPOWY - 1
Los: LOT-0063
Titel: Część Nr 63 SPRZĘT ENDOSKOPOWY - 2
Interne Kennung: Część Nr 63 - SPRZĘT ENDOSKOPOWY - 2
Los: LOT-0064
Titel: Część Nr 64 SPRZĘT LABORATORYJNY - 1
Interne Kennung: Część Nr 64 - SPRZĘT LABORATORYJNY - 1
Los: LOT-0065
Titel: Część Nr 65 SPRZĘT LABORATORYJNY - 2
Interne Kennung: Część Nr 65 - SPRZĘT LABORATORYJNY - 2
Los: LOT-0066
Titel: Część Nr 66 SPRZĘT LABORATORYJNY - 3
Interne Kennung: Część Nr 66 - SPRZĘT LABORATORYJNY - 3
Los: LOT-0067
Titel: Część Nr 67 SPRZĘT OKULISTYCZNY
Interne Kennung: Część Nr 67 - SPRZĘT OKULISTYCZNY
Los: LOT-0068
Titel: Część Nr 68 SPRZĘT PRACOWNII HISTOPATOLOGII
Interne Kennung: Część Nr 68 - SPRZĘT PRACOWNII HISTOPATOLOGII
Los: LOT-0069
Titel: Część Nr 69 SPRZĘT STOMATOLOGICZNY
Interne Kennung: Część Nr 69 - SPRZĘT STOMATOLOGICZNY
Los: LOT-0070
Titel: Część Nr 70 SPRZĘT UŻYWANY NA BLOKU OPERACYJNYM - 1
Interne Kennung: Część Nr 70 - SPRZĘT UŻYWANY NA BLOKU OPERACYJNYM - 1
Los: LOT-0071
Titel: Część Nr 71 SPRZĘT UŻYWANY NA BLOKU OPERACYJNYM - 2
Interne Kennung: Część Nr 71 - SPRZĘT UŻYWANY NA BLOKU OPERACYJNYM - 2
Los: LOT-0072
Titel: Część Nr 72 SPRZĘT UŻYWANY NA BLOKU OPERACYJNYM - 3
Interne Kennung: Część Nr 72 - SPRZĘT UŻYWANY NA BLOKU OPERACYJNYM - 3
Los: LOT-0073
Titel: Część Nr 73 STACJA PRÓŻNI I SPRĘŻONEGO POWIETRZA
Interne Kennung: Część Nr 73 - STACJA PRÓŻNI I SPRĘŻONEGO POWIETRZA
Los: LOT-0074
Titel: Część Nr 74 STERYLIZATORY- 1
Interne Kennung: Część Nr 74 - STERYLIZATORY- 1
Los: LOT-0075
Titel: Część Nr 75 STERYLIZATORY- 2
Interne Kennung: Część Nr 75 - STERYLIZATORY- 2
Los: LOT-0076
Titel: Część Nr 76 STOŁY OPERACYJNE - 1
Interne Kennung: Część Nr 76 - STOŁY OPERACYJNE - 1
Los: LOT-0077
Titel: Część Nr 77 STOŁY OPERACYJNE - 2
Interne Kennung: Część Nr 77 - STOŁY OPERACYJNE - 2
Los: LOT-0078
Titel: Część Nr 78 STOŁY OPERACYJNE - 3
Interne Kennung: Część Nr 78 - STOŁY OPERACYJNE - 3
Los: LOT-0079
Titel: Część Nr 79 STOŁY OPERACYJNE - 4
Interne Kennung: Część Nr 79 - STOŁY OPERACYJNE - 4
Los: LOT-0080
Titel: Część Nr 80 SYSTEMY MONITOROWANIA Z KARDIOMONITORAMI - 1
Interne Kennung: Część Nr 80 - SYSTEMY MONITOROWANIA Z KARDIOMONITORAMI - 1
Los: LOT-0081
Titel: Część Nr 81 SYSTEMY MONITOROWANIA Z KARDIOMONITORAMI - 2
Interne Kennung: Część Nr 81 - SYSTEMY MONITOROWANIA Z KARDIOMONITORAMI - 2
Los: LOT-0082
Titel: Część Nr 82 SSAKI -1
Interne Kennung: Część Nr 82 - SSAKI -1
Los: LOT-0083
Titel: Część Nr 83 SSAKI - 2
Interne Kennung: Część Nr 83 - SSAKI - 2
Los: LOT-0084
Titel: Część Nr 84 SSAKI - 3
Interne Kennung: Część Nr 84 - SSAKI - 3
Los: LOT-0085
Titel: Część Nr 85 SSAKI - 4
Interne Kennung: Część Nr 85 - SSAKI - 4
Los: LOT-0086
Titel: Część Nr 86 SYSTEMY REJESTRUJĄCE KARDIOLOGIA
Interne Kennung: Część Nr 86 - SYSTEMY REJESTRUJĄCE KARDIOLOGIA
Los: LOT-0087
Titel: Część Nr 87 TOMOGRAF OKULISTYCZNY
Interne Kennung: Część Nr 87 - TOMOGRAF OKULISTYCZNY
Los: LOT-0088
Titel: Część Nr 88 TONOMETR
Interne Kennung: Część Nr 88-TONOMETR
Los: LOT-0089
Titel: Część Nr 89 URZĄDZENIE DO KOMPRESJI KLATKI PIERSIOWEJ
Interne Kennung: Część Nr 89 - URZĄDZENIE DO KOMPRESJI KLATKI PIERSIOWEJ
Los: LOT-0090
Titel: Część Nr 90 USG - 1
Interne Kennung: Część Nr 90 - USG - 1
Los: LOT-0091
Titel: Część Nr 91 USG - 2
Interne Kennung: Część Nr 91 - USG - 2
Los: LOT-0092
Titel: Część Nr 92 USG - 3
Interne Kennung: Część Nr 92 - USG - 3
Los: LOT-0093
Titel: Część Nr 93 USG -4
Interne Kennung: Część Nr 93 - USG -4
Los: LOT-0094
Titel: Część Nr 94 VIDEONASOFIBEROSKOP
Interne Kennung: Część Nr 94 - VIDEONASOFIBEROSKOP
Los: LOT-0095
Titel: Część Nr 95 WIRÓWKI
Interne Kennung: Część Nr 95 - WIRÓWKI
Los: LOT-0096
Titel: Część Nr 96 WSTRZYKIWACZ KONTRASTU - 1
Interne Kennung: Część Nr 96 - WSTRZYKIWACZ KONTRASTU - 1
Los: LOT-0097
Titel: Część Nr 97 WSTRZYKIWACZ KONTRASTU - 2
Interne Kennung: Część Nr 97 - WSTRZYKIWACZ KONTRASTU - 2
Los: LOT-0098
Titel: Część Nr 98 WSTRZYKIWACZ KONTRASTU -3
Interne Kennung: Część Nr 98 - WSTRZYKIWACZ KONTRASTU -3
Los: LOT-0099
Titel: Część Nr 99 WSTRZYKIWACZ KONTRASTU -4
Interne Kennung: Część Nr 99 - WSTRZYKIWACZ KONTRASTU -4
Los: LOT-0100
Titel: Część Nr 100 WYPOSAŻENIE KARETKI
Interne Kennung: Część Nr 100 - WYPOSAŻENIE KARETKI
Los: LOT-0101
Titel: Część Nr 101 WYPOSAŻENIE ŁÓŻEK SZPITALNYCH
Interne Kennung: Część Nr 101 - WYPOSAŻENIE ŁÓŻEK SZPITALNYCH
Los: LOT-0102
Titel: Część Nr 102 - WYPOSAŻENIE REZONANSU MAGNETYCZNEGO
Interne Kennung: Część Nr 102 - WYPOSAŻENIE REZONANSU MAGNETYCZNEGO