See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie przeglądów okresowych sprzętu medycznego na potrzeby Oddziałów Szpitalnych (151 grup)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie okresowych przeglądów technicznych sprzętu medycznego użytkowanego w oddziałach szpitalnych Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie (151 grup urządzeń). Usługi obejmują w szczególności kontrolę stanu technicznego, konserwację, kalibrację, testy bezpieczeństwa (w tym elektrycznego), a także wymianę części eksploatacyjnych zgodnie z zaleceniami producentów oraz obowiązującymi przepisami prawa i normami. Zamówienie będzie realizowane przez okres 36 miesięcy, z częstotliwością przeglądów dostosowaną do wymagań dla poszczególnych grup urządzeń. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia pełnej dokumentacji serwisowej, dokonywania wpisów do paszportów technicznych oraz zapewnienia wykwalifikowanego personelu i odpowiedniej aparatury pomiarowej. Usługi muszą być wykonywane z zachowaniem obowiązujących norm, przepisów BHP i p.poż., a także w sposób zapewniający ciągłość pracy szpitala i bezpieczeństwo użytkowania sprzętu.
Vorherige Bekanntmachung: 305939-2026
Interne Kennung: DZP-271-12/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0112
Titel: 112.Urządzenie do kontrolowanej hipotermii zewnętrznej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 i nr 2a do SWZ.
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.112
Los: LOT-0114
Titel: 114.Urządzenia do przesiewowego badania słuchu
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.114
Los: LOT-0115
Titel: 115.Urządzenia do suchego rozmrażania, zamrażarka
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.115
Los: LOT-0117
Titel: 117.Wideodermatoskop
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.117
Los: LOT-0119
Titel: 119.Wózkowanna do transportu i mycia pacjenta
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.119
Los: LOT-0121
Titel: 121.Zestaw do prób wysiłkowych
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.121
Los: LOT-0122
Titel: 122.Zestawy do wspomagania oddechu
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.122
Los: LOT-0123
Titel: 123.Zestaw histeroskopowo-laparoskopowy z torem wizyjnym HD
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.123
Los: LOT-0125
Titel: 125.Źródła światła
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.125
Los: LOT-0126
Titel: 126.Aparat ERG
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.126
Los: LOT-0130
Titel: 130.Lampa operacyjna
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.130
Los: LOT-0132
Titel: 132.Perymetr komputerowy
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.132
Los: LOT-0133
Titel: 133.Autorefraktometr stacjonarny
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.133
Los: LOT-0134
Titel: 134.Lampa szczelinowa z tonometrem
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.134
Los: LOT-0136
Titel: 136.Aparat ERG
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.136
Los: LOT-0137
Titel: 137.Aparat do znieczulania
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.137
Los: LOT-0138
Titel: 138.Zestawy do mini-histeroskopii
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.138
Los: LOT-0139
Titel: 139.Inkubator
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.139
Los: LOT-0140
Titel: 140.Respirator z nawilżaczem
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.140
Los: LOT-0142
Titel: 142.Stół operacyjny
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.142
Los: LOT-0143
Titel: 143.Myjnia-dezynfektor
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.143
Los: LOT-0144
Titel: 144.Foropter z wyposażeniem
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.144
Los: LOT-0145
Titel: 145.Myjnia-dezynfektor do obuwia operacyjnego
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.145
Los: LOT-0148
Titel: 148.Kolposkop
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.148
Los: LOT-0149
Titel: 149.Rhinolaryngofiberoskop
Interne Kennung: DZP-271-12/26 - cz.149