2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie - Portfolio en programmatisch toetsen t.b.v. onderwijs
Beschreibung: Het opleveren, inrichten, onderhouden, en ondersteunen van een modern, schaalbaar en gebruiksvriendelijk portfoliosysteem én de doorontwikkeling daarvan voor op termijn alle onderwijs-labels ca. 8.000 actieve gevbruikers
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48190000 Unterrichtssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het opleveren, inrichten, onderhouden, en ondersteunen van een modern, schaalbaar en gebruiksvriendelijk portfoliosysteem én de doorontwikkeling daarvan voor op termijn alle onderwijs-labels
Interne Kennung: 1