2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi gastronomiczne w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennych posiłków dla pacjentów i uprawnionego personelu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi gastronomiczne w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennych posiłków dla pacjentów i uprawnionego personelu, które będą wykonywane u Zamawiającego przez okres 24 miesięcy zgodnie z zawartą umową i wyłonionym Wykonawcą w trakcie przeprowadzonego postępowania przetargowego - szczegółowy opis zamówienia stanowi załącznik nr 1 i 1 A.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi gastronomiczne w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennych posiłków dla pacjentów i uprawnionego personelu.
622168-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 55321000 Meal-preparation services
5. Lot
Lot: LOT-0001