2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 w procesie R3 oraz wytworzenie certyfikowanego polepszacza glebowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 w procesie R3 oraz wytworzenie certyfikowanego polepszacza glebowego, w ilości maksymalnej 5000 Mg, jednak nie mniej niż 3000 Mg
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MPGO.U1.2025