622181-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Zakup, dostawę, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży w ramach projektu „Rozwój infrastruktury diagnostyki i leczenia onkologicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup, dostawę, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży w ramach projektu „Rozwój infrastruktury diagnostyki i leczenia onkologicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ. Zamówienie jest realizowane w ramach Przedsięwzięcia „Rozwój infrastruktury diagnostyki i leczenia onkologicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Łomży” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych” – dotyczy Zadania 4: “Zakup specjalistycznych wyrobów medycznych” 2. Zamówienie jest podzielone na 7 części, zwanych Pakietami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Za ofertę częściową przyjmuje się ofertę na Pakiet. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden lub więcej Pakietów. Zamawiający nie ogranicza liczby Pakietów, na które Wykonawca może złożyć ofertę oraz nie ogranicza liczby Pakietów, na które Zamawiający może udzielić zamówienia Wykonawcy. Pakiet jest niepodzielny; składając ofertę na Pakiet, Wykonawca zobowiązany jest zaoferować i dokonać wyceny każdej z pozycji Pakietu. Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungZT-SZP-226/01/44/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelPAKIET 1 - Aparatura gastroenterologiczna
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ.- PAKIET 1 - Aparatura gastroenterologiczna; Pakiet obejmuje: System do archiwizacji badań endoskopowych – komputerowy - 3 szt., Szafa endoskopowa – do suszenia endoskopów giętkich - 1 szt., Myjnia endoskopowa – do endoskopów giętkich - 1 szt., Tor wizyjny endoskopowy – gastroenterologiczny - 2 szt., Wideogastroskop – zabiegowy - 3 szt., Wideokolonoskop – zabiegowy - 3 szt.
Interne KennungZT-SZP-226/01/44/2025 - PAKIET 1
LosLOT-0002
TitelPAKIET 2 - EUS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ.- PAKIET 2 - EUS; Pakiet obejmuje: Zestaw do EUS – USG z wideoendoskopem - 1 szt., Tor wizyjny endoskopowy – gastroenterologiczny - 1 szt., Wideogastroskop – zabiegowy - 2 szt., Wideokolonoskop – zabiegowy - 2 szt., Wideoduodenoskop – zabiegowy - 2 szt.
Interne KennungZT-SZP-226/01/44/2025 - PAKIET 2
LosLOT-0003
TitelPAKIET 3 - Stanowisko do znieczulania – do stosowania w środowisku MRI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ.- PAKIET 3 - Stanowisko do znieczulania – do stosowania w środowisku MRI
Interne KennungZT-SZP-226/01/44/2025 - PAKIET 3
Menge1 Stück
LosLOT-0004
TitelPAKIET 4 - Kapsuła na pompy infuzyjne – do stosowania w środowisku MRI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ.- PAKIET 4 - Kapsuła na pompy infuzyjne – do stosowania w środowisku MRI
Interne KennungZT-SZP-226/01/44/2025 - PAKIET 4
LosLOT-0005
TitelPAKIET 5 - Aparat do znieczulania z EKZ – stanowisko do znieczulania ogólnego z Elektroniczną Kartą Znieczuleń
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ.- PAKIET 5 - Aparat do znieczulania z EKZ – stanowisko do znieczulania ogólnego z Elektroniczną Kartą Znieczuleń
Interne KennungZT-SZP-226/01/44/2025 - PAKIET 5
Menge2 Stück
LosLOT-0006
TitelPAKIET 6 - USG do pracowni
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ.- PAKIET 6 - USG do pracowni
Interne KennungZT-SZP-226/01/44/2025 - PAKIET 6
LosLOT-0007
TitelPAKIET 7 - USG anestezjologiczne
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, montaż i uruchomienie aparatury i sprzętu medycznego dla Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, w ilości i o parametrach wymaganych określonych w Załączniku nr 4 do SWZ, wraz z pełną obsługą gwarancyjną oraz przeszkoleniem personelu Zamawiającego, na warunkach określonych w Załączniku nr 4 do SWZ.- PAKIET 7 - USG anestezjologiczne
Interne KennungZT-SZP-226/01/44/2025 - PAKIET 7