See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup endoprotez wraz z użyczeniem oprzyrządowania do protez na czas trwania umowy dla SP ZOZ w Kraśniku”
Beschreibung: Zakup endoprotez wraz z użyczeniem oprzyrządowania do protez na czas trwania umowy dla SP ZOZ w Kraśniku”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: Pakiet I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: Pakiet II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III
Beschreibung: Pakiet III