2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi transportu i załadunku odpadów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa transportu i załadunku odpadów oraz materiałów do zwalczania śliskości na drogach. 2. Szczegółowy zakres zamówienia i opis znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: NO-223/IX/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63110000 Frachtumschlag und -lagerung
5. Los
Los: LOT-0001