2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postupné dodávky venkovního mobiliáře
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky venkovního mobiliáře, včetně jeho montáže a instalace, a dále poskytování souvisejících služeb, zejména nezáručních servisních prací. Veřejná zakázka je rozdělená na dvě části: Část A) Betonový mobiliář; Část B) Kovový mobiliář. Účastník může podat žádost o účast a následně předběžnou nabídku a nabídku do jedné nebo obou částí veřejné zakázky. Dále viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 0227009773
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928400 Stadtmobiliar
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část A) Betonový mobiliář
Beschreibung: Část A veřejné zakázky: dodávky venkovního mobiliáře z betonu, dále viz zadávací dokumentace
Interne Kennung: 0227009773 - část A
Los: LOT-0002
Titel: Část B) Kovový mobiliář
Beschreibung: Část B veřejné zakázky: dodávky venkovního mobiliáře z kovu, dále viz zadávací dokumentace
Interne Kennung: 0227009773 - část B