See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług na rzecz SP ZOZ MSWiA w Lublinie w zakresie codziennego, całodobowego żywienia pacjentów, gwarantującej 4 posiłki główne, przez okres 12 miesięcy, połączone z dzierżawą pomieszczeń i sprzętu oraz prowadzeniem barku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług na rzecz SP ZOZ MSWiA w Lublinie w zakresie codziennego, całodobowego żywienia pacjentów, gwarantującej 4 posiłki główne, przez okres 12 miesięcy, połączone z dzierżawą pomieszczeń i sprzętu oraz prowadzeniem barku.
Vorherige Bekanntmachung: 201894-2026
Interne Kennung: ZP/5/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 55510000 Dienstleistungen von Kantinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 5 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z uprawnień określonych w art. 441 ustawy Pzp tj. prawa opcji, polegającego na: a) zwiększeniu zapotrzebowania na przedmiot zamówienia: wartość dodatkowej usługi nie może przekroczyć 200% wartości umowy netto, b) zleceniu usług w terminie 24 miesięcy od dnia zakończenia terminu obowiązywania umowy: w przypadku nie wykorzystania ilości będącej przedmiotem zawartej umowy na następujących zasadach: 1) podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie prawa opcji będą potrzeby Zamawiającego; 2) Zamawiający poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji nie później niż na 7 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy, odrębnym pismem z określeniem zakresu, w jakim Zamawiający chce z Prawa opcji skorzystać, 3) zamówienie w ramach Prawa opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe, 4) ceny jednostkowe zamawianego przedmiotu zamówienia będą zgodne z cenami podanymi w formularzu systemowym, 5) zamówienie dostarczone w ramach Prawa opcji musi spełniać wymagania opisane w Opisie przedmiotu zamówienia. Do zamówionych w ramach Prawa opcji produktów zastosowanie mają postanowienia umowy w szczególności określające warunki i sposób zapłaty wynagrodzenia, warunki dostarczenia i odbioru oraz kar umownych, 6) Zamawiający zastrzega sobie prawo korzystania z prawa opcji wielokrotnie nie przekraczając wartości, o której mowa w pkt 2 powyżej. 7) Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji, 8) Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia – szczególnie finansowe - z tytułu nieskorzystania z Prawa opcji lub niewykorzystania jego pełnej wartości. 9) Wykonawca nie może odmówić wykonania umowy w zakresie objętym opcją. Rozdział III. SWZ