See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: SWZ nr 17985/2026/Tomaszów Lubelski
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim - Pakiet I
Beschreibung: 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Los: LOT-0002
Titel: Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim - Pakiet II
Beschreibung: 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Los: LOT-0003
Titel: Usługa ubezpieczenia Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tomaszowie Lubelskim- Pakiet III
Beschreibung: 1. Ubezpieczenia komunikacyjne