See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi Inwestora zastępczego dla przedsięwzięcia budowlanego p.n. Budowa budynku B1 oraz modernizacja budynków A i C – O/Sosnowiec.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie obowiązków inwestora zastępczego przy realizacji przedsięwzięcia budowlanego „Budowa budynku B1 oraz modernizacja budynków A i C - O/ Sosnowiec”. W ramach realizacji Przedmioty zamówienia Wykonawca sprawował będzie pełno branżowy nadzór inwestorski, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym ustawą Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994r. (t.j. Dz.U. z 2024r. poz. 725 ze zm.), nad pracami wchodzącymi w zakres inwestycji budowlanej polegającej na: 1) budowie budynku biurowego B1 Oddziału ZUS w Sosnowcu przy ul. Partyzantów 1, Budowę budynku B1 należy traktować jako rozbudowę budynku C 2) modernizacji budynku A przy ul. 1 Maja 25 w Sosnowcu; 3) modernizacji budynku C przy ul. Partyzantów 1 w Sosnowcu; 4) rozbiórce istniejącego budynku biurowego B w Sosnowcu przy ul. Partyzantów 1; 5) rozbiórce istniejącej i budowie nowych stacji trafo; 6) budowie naziemnego parkingu oraz podziemnych zbiorników: p.poż i retencyjnego na wodę opadową; 7) wykonaniu zagospodarowania terenu na dz. gr. nr 3803 i 3804 wraz z wykonaniem nowych przyłączy sieci: wod.-kan., energetycznej, światłowodów, cieplnej i innych niezbędnych prac towarzyszących, Ponadto w ramach realizacji Przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie zobowiązany do 1) udziału w weryfikacji i odbiorach prac projektowych dla ww. przedsięwzięcia budowlanego, 2) udziału w przygotowaniu materiałów do postępowania przetargowego i w postępowaniu na wybór Wykonawcy robót budowlanych, 3) opracowanie harmonogramu ramowego realizacji inwestycji budowlanej, 4) zarządzania zmianami, np. projektowymi, organizacyjnymi, wykonawczymi oraz kontrolowanie przebiegu prac projektowych i budowlanych, 5) nadzoru technicznego we wszystkich branżach inżynieryjnych, administracyjnych, w zakresie BHP, ppoż., 6) reprezentacji Zamawiającego przed organami administracji architektoniczno - budowlanej oraz gestorami mediów w celu realizacji inwestycji.
Vorherige Bekanntmachung: 372518-2025
Interne Kennung: 380000.271.103.2025-ZAP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 4 Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy o 5 dni jeżeli składanie ofert odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
5. Los
Los: LOT-0003
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania w trakcie realizacji zamówienia z prawa opcji polegającego na przedłużeniu okresu realizacji Przedmiotu zamówienia o maksymalnie 24 miesiące. Zamawiający będzie uprawniony do skorzystania z prawa opcji w przypadku przedłużenia terminu realizacji nadzorowanych prac budowlanych ponad zakładany pierwotnie termin.