2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Zelów”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Zelów. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym (tj. papier wyprodukowany z papieru z odzysku – recyklingu, naturalny szaro-beżowy kolor, niebielony, posiadający certyfikat np. EU Ecolabel. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dowodów potwierdzających, że użyty papier jest ekologiczny) oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: Część 1 – instalacje fotowoltaiczne: 1) 98 szt. instalacji fotowoltaicznych na budynkach prywatnych w Gminie Zelów; Część 2 – Pompy ciepła: 2) 52 szt. pomp ciepła na budynkach prywatnych w Gminie Zelów. Zamawiający gwarantuje wykonanie zamówienia na poziomie nie mniejszym niż 70%. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Zamawiający informuje, że dobór mocy instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła przeprowadzono biorąc pod uwagę metraż budynku i szacunkowe zapotrzebowanie budynku na ciepło. Zamawiający nie posiada audytów energetycznych dla budynków przeznaczonych do montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Za prawidłowy dobór będzie odpowiadał wykonawca. Zamawiający wymaga, aby dobór mocy instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła dla poszczególnych obiektów został poprzedzony sporządzeniem przez wykonawcę niezbędnych obliczeń energetycznych budynku w dedykowanym do tego celu programie a dobór mocy instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła musi być potwierdzony przez autoryzowanego dystrybutora.
Interne Kennung: ZPI.271.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – instalacje fotowoltaiczne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Zelów. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym (tj. papier wyprodukowany z papieru z odzysku – recyklingu, naturalny szaro-beżowy kolor, niebielony, posiadający certyfikat np. EU Ecolabel. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dowodów potwierdzających, że użyty papier jest ekologiczny) oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: Część 1 – instalacje fotowoltaiczne: 1) 98 szt. instalacji fotowoltaicznych na budynkach prywatnych w Gminie Zelów; Zamawiający gwarantuje wykonanie zamówienia na poziomie nie mniejszym niż 70%. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Zamawiający informuje, że dobór mocy instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła przeprowadzono biorąc pod uwagę metraż budynku i szacunkowe zapotrzebowanie budynku na ciepło. Zamawiający nie posiada audytów energetycznych dla budynków przeznaczonych do montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Za prawidłowy dobór będzie odpowiadał wykonawca. Zamawiający wymaga, aby dobór mocy instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła dla poszczególnych obiektów został poprzedzony sporządzeniem przez wykonawcę niezbędnych obliczeń energetycznych budynku w dedykowanym do tego celu programie a dobór mocy instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła musi być potwierdzony przez autoryzowanego dystrybutora.
Interne Kennung: ZPI.271.27.2025 - Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 09330000 Solarenergie, 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Pompy ciepła
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Budowa instalacji OZE na terenie Gminy Zelów. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej na papierze ekologicznym (tj. papier wyprodukowany z papieru z odzysku – recyklingu, naturalny szaro-beżowy kolor, niebielony, posiadający certyfikat np. EU Ecolabel. Wykonawca zobowiązany będzie do przedłożenia na wezwanie Zamawiającego dowodów potwierdzających, że użyty papier jest ekologiczny) oraz prac mających na celu realizację inwestycji polegającej na dostawie, montażu i uruchomieniu: Część 2 – Pompy ciepła: 2) 52 szt. pomp ciepła na budynkach prywatnych w Gminie Zelów. Zamawiający gwarantuje wykonanie zamówienia na poziomie nie mniejszym niż 70%. Przedsięwzięcie będzie realizowane w systemie „zaprojektuj i wybuduj”. Zamawiający informuje, że dobór mocy instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła przeprowadzono biorąc pod uwagę metraż budynku i szacunkowe zapotrzebowanie budynku na ciepło. Zamawiający nie posiada audytów energetycznych dla budynków przeznaczonych do montażu instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła. Za prawidłowy dobór będzie odpowiadał wykonawca. Zamawiający wymaga, aby dobór mocy instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła dla poszczególnych obiektów został poprzedzony sporządzeniem przez wykonawcę niezbędnych obliczeń energetycznych budynku w dedykowanym do tego celu programie a dobór mocy instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła musi być potwierdzony przez autoryzowanego dystrybutora.
Interne Kennung: ZPI.271.27.2025 - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45332200 Wasserinstallationsarbeiten, 45311000 Installation von Elektroanlagen