See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych, surowców farmaceutycznych, wyrobów medycznych i leków z programów lekowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, surowców farmaceutycznych, wyrobów medycznych i leków z programów lekowych w podziale na 86 części. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.1 – 1.86 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/PN/36/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Leki ampułkowe I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Leki ampułkowe II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Leki ampułkowe III
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Leki: tabletki, kapsułki, syropy,krople cz.1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Leki: tabletki, kapsułki, syropy,krople cz.2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Szczepionka - BCG do imunoterapii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.6 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 - Preparaty botuliny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.7 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 - Produkt leczniczy do terapii plamki żółtej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.8 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 - Heparyny drobnocząsteczkowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.9 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 - Anestetyki wziewne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.10 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 - Albuminy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.11 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12- Leki: antybiotyki, p/grzybicze, p/wirusowe stosowane doustnie oraz iniekcyjnie cz.1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13- Leki: antybiotyki, p/grzybicze, p/wirusowe stosowane doustnie oraz iniekcyjnie cz.2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.13 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 - Antybiotyki iniekcyjne I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.14 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 - Antybiotyki iniekcyjne II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.15 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 - Antybiotyki iniekcyjne III
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.16 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 - Antybiotyki iniekcyjne IV
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.17 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 - Antybiotyki iniekcyjne V
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.18 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 - Antybiotyki iniekcyjne VI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.19 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 - Antybiotyki iniekcyjne VII
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.20 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 – Antybiotyki iniekcyjne VIII
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.21 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 – Antybiotyki iniekcyjne IX
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.22 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 – Antybiotyki iniekcyjne X
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.23 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 – Antybiotyki iniekcyjne XI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.24 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 – Antybiotyki iniekcyjne XII
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.25 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 – Antybiotyki iniekcyjne XIII
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.26 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 – Rekombinowany ludzki czynnik wzrostu kolonii granulocytów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.27 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 – Antybiotyki iniekcyjne XIV
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.28 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 – Kwas ibandronowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.29 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 – Leki narkotyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.30 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 – Wapno sodowane
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.31 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32 – Preparat wiskoelastyczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.32 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 – Leki psychotropowe, p/depresyjne I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.33 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 – Leki psychotropowe, p/depresyjne II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.34 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 – Maści, kremy, krople, aerozole
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.35 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 – Płyny do terapii nerkozastępczej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.36 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 – Płyny wieloelektrolitowe,infuzyjne,do irygacji oraz preparaty osoczozastępcze I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.37 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38– Płyny wieloelektrolitowe,infuzyjne,do irygacji oraz preparaty osoczozastępcze II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.38 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39 – Płyny wieloelektrolitowe,infuzyjne,do irygacji oraz preparaty osoczozastępcze III
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.39 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40 – Płyny wieloelektrolitowe,infuzyjne,do irygacji oraz preparaty osoczozastępcze IV
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.40 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41 – Płyny infuzyjne Glukoza
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.41 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42 – Preparat do wizualizacji tkanek złośliwych podczas zabiegu neurochirurgicznego glejaka złośliwego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.42 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 – Płyny wieloelektrolitowe, infuzyjne V
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.43 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44– Płyny infuzyjne, do irygacji
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.44 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 – Preparat ludzkiego przeciwciała monoklonalnego IgG-2
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.45 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 - Żywienie pozajelitowe - aminokwasy i tłuszcze
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.46 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47 - Żywienie pozajelitowe I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.47 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48 - Żywienie pozajelitowe II i dojelitowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.48 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49 - Żywienie dojelitowe -Immunożywienie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.49 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50 - Aminokwasy + emulsja tłuszczowa kwasy omega 3
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.50 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51 – Immunoglobuliny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.51 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52 - Czopki, tabletki dopochwowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.52 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53 - Sterydy: tabletki, ampułki I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.53 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54 - Sterydy: tabletki, ampułki II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.54 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55 - Leki p/cukrzycowe stosowane doustnie i iniekcyjnie
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.55 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56 - Niesteroidowe leki p/zapalne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.56 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Zadanie nr 57 - Insuliny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.57 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Zadanie nr 58 - Koncentrat czynników zespołu protrombiny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.58 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Zadanie nr 59 - Produkt leczniczy do terapii plamki żółtej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.59 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 59
Los: LOT-0060
Titel: Zadanie nr 60 - Żywienie dojelitowe i pozajelitowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.60 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 60
Los: LOT-0061
Titel: Zadanie nr 61 - Diety do żywienia dojelitowego I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.61 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 61
Los: LOT-0062
Titel: Zadanie nr 62 - Implant do ciała szklistego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.62 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 62
Los: LOT-0063
Titel: Zadanie nr 63 - Diety do żywienia dojelitowego II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.63 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 63
Los: LOT-0064
Titel: Zadanie nr 64 - Specjalistyczny preparat odwracajacy działanie leków przeciwzakrzepowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.64 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 64
Los: LOT-0065
Titel: Zadanie nr 65 - Lek do terapii cukrzycowego obrzęku plamki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.65 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 65
Los: LOT-0066
Titel: Zadanie nr 66 - Płyny wieloelektrolitowe, infuzyjne, do irygacji oraz preparaty osoczozastępcze V
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.66 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Zadanie nr 67 - Preparat żelaza, produkt do kolonoskopii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.67 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Zadanie nr 68 – Antybiotyki iniekcyjne - część XV
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.68 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Zadanie nr 69 - Gąbka zawierająca siarczan gentamecyny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.69 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 69
Los: LOT-0070
Titel: Zadanie nr 70 – Insulina glargine
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.70 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 70
Los: LOT-0071
Titel: Zadanie nr 71 - ewolokumab do programu lekowego B.101
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.71 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 71
Los: LOT-0072
Titel: Zadanie nr 72 - inklisiran do programu lekowego B.101
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.72 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 72
Los: LOT-0073
Titel: Zadanie nr 73 - alirocumab do programu lekowego B.101
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.73 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Zadanie nr 74 - Lek o działaniu przeciwpłytkowym
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.74 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 74
Los: LOT-0075
Titel: Zadanie nr 75 - Antybiotyki iniekcyjne - część XVI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.75 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 75
Los: LOT-0076
Titel: Zadanie nr 76 - Antybiotyki iniekcyjne - część XVII
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.76 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 76
Los: LOT-0077
Titel: Zadanie nr 77 - Leki ampułkowe IV
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.77 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Zadanie nr 78 - Mikrobiota jelitowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.78 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 78
Los: LOT-0079
Titel: Zadanie nr 79 - Lek do leczenia wysiękowego zwyrodnienia plamki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.79 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 79
Los: LOT-0080
Titel: Zadanie nr 80 – Prednisolonum
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.80 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 80
Los: LOT-0081
Titel: Zadanie nr 81 - Kwas walproinowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.81 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 81
Los: LOT-0082
Titel: Zadanie nr 82 – Mitomycin
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.82 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 82
Los: LOT-0083
Titel: Zadanie nr 83 - UPADACITINIBUM do programu lekowego B.55 i B.32
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.83 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 83
Los: LOT-0084
Titel: Zadanie nr 84 - OZANIMODUM do programu lekowego B.55
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.84 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 84
Los: LOT-0085
Titel: Zadanie nr 85 - WEDOLIZUMAB do programu lekowego B.55 i B.32
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.85 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 85
Los: LOT-0086
Titel: Zadanie nr 86 – Środek kontrastowy Ioversolum
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.86 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 86