622271-2026 - Ergebnis
Slowenien – Pipelines – OPREMA ZA UMETNO ZASNEŽEVANJE 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OPREMA ZA UMETNO ZASNEŽEVANJE 2026
Beschreibung: Naročnik razpisuje javno naročilo katerega predmet je oprema za umetno zasneževanje, ki je razdeljena na osnovni in opcijski obseg opreme oziroma na naslednje faze: 1. faza – Odsek CŠOD – Most (osnovni obseg opreme); 2. faza – Odsek Most – Parkirišče Ledine (opcijski obseg opreme); 3. faza – Odsek Parkirišče Ledine – državna meja (opcijski obseg opreme). Osnovni obseg opreme opredeljen v ponudbenem predračunu predstavlja predmet obvezne dobave po pogodbi z izbranim izvajalceOpcijski obseg opreme opredeljen v ponudbenem predračunu bo naročnik v pogodbi aktiviral le v primeru razpoložljivosti finančnih sredstev. Opis ter tehnične zahteve predmeta javnega naročila so navedene v nadaljevanju te razpisne dokumentacije. Ponudnik lahko poda ponudbo le za celoto razpisanih opreme (osnovni in opcijski obseg opreme), variantne ponudbe se ne bodo upoštevale!
Interne Kennung: JN-76639
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44161000 Pipelines
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Naročnik razpisuje javno naročilo katerega predmet je oprema za umetno zasneževanje, ki je razdeljena na osnovni in opcijski obseg opreme oziroma na naslednje faze: 1. faza – Odsek CŠOD – Most (osnovni obseg opreme); 2. faza – Odsek Most – Parkirišče Ledine (opcijski obseg opreme); 3. faza – Odsek Parkirišče Ledine – državna meja (opcijski obseg opreme). Osnovni obseg opreme opredeljen v ponudbenem predračunu predstavlja predmet obvezne dobave po pogodbi z izbranim izvajalcem. Opcijski obseg opreme opredeljen v ponudbenem predračunu bo naročnik v pogodbi aktiviral le v primeru razpoložljivosti finančnih sredstev. Opis ter tehnične zahteve predmeta javnega naročila so navedene v nadaljevanju te razpisne dokumentacije. Ponudnik lahko poda ponudbo le za celoto razpisanih opreme (osnovni in opcijski obseg opreme), variantne ponudbe se ne bodo upoštevale!
Interne Kennung: 552780