622284-2026 - Wettbewerb
Polen – Chirurgische Implantate – 223/PN/2026 - Dostawa wyrobów medycznych dla Radiologii Zabiegowej dla UCK
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel223/PN/2026 - Dostawa wyrobów medycznych dla Radiologii Zabiegowej dla UCK
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Radiologii Zabiegowej dla UCK w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 3 do SWZ. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze pakiety ustalone w załączniku nr 3 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na jeden, kilka lub wszystkie pakiety. 3. Zamawiający wymaga, aby zaoferowany asortyment spełniał wymagania dotyczące wyrobów medycznych zawarte w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 roku o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1620 tj.) oraz w wydanych na podstawie tejże ustawy, aktach wykonawczych. 4. Zaoferowany asortyment musi spełniać wymagania określone w załączniku nr 3 do SWZ. Niespełnienie chociażby jednego z wymagań określonych w załączniku nr 3 do SWZ spowoduje odrzucenie oferty. 5. Dostawa asortymentu niniejszego zamówienia, będzie realizowana na podstawie zamówień częściowych. Maksymalny termin dostawy wynosi 6 dni roboczych od daty złożenia zamówienia przez Zamawiającego. 6. Asortyment, o którym mowa w ust. 1 Wykonawca zobowiązany będzie dostarczyć na własny koszt do Działu Zaopatrzenia Medycznego, ul. Smoluchowskiego 17.
Interne Kennung223/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184100 Chirurgische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.
Interne KennungPakiet 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z załącznikiem nr 4a do SWZ
LosLOT-0002
TitelPakiet 2
Interne KennungPakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
LosLOT-0003
TitelPakiet 3
Interne KennungPakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
LosLOT-0004
TitelPakiet 4
Interne KennungPakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
LosLOT-0005
TitelPakiet 5
Interne KennungPakiet 5
Beschreibung der OptionenZgodnie z załącznikiem nr 4b do SWZ
LosLOT-0006
TitelPakiet 6
Interne KennungPakiet 6
LosLOT-0007
TitelPakiet 7
Interne KennungPakiet 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8
Interne KennungPakiet 8
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
LosLOT-0009
TitelPakiet 9
Interne KennungPakiet 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10
Interne KennungPakiet 10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11
Interne KennungPakiet 11
LosLOT-0012
TitelPakiet 12
Interne KennungPakiet 12
LosLOT-0013
TitelPakiet 13
Interne KennungPakiet 13
LosLOT-0014
TitelPakiet 14
Interne KennungPakiet 14
LosLOT-0015
TitelPakiet 15
Interne KennungPakiet 15
LosLOT-0016
TitelPakiet 16
Interne KennungPakiet 16
LosLOT-0017
TitelPakiet 17
Interne KennungPakiet 17
LosLOT-0018
TitelPakiet 18
Interne KennungPakiet 18
LosLOT-0019
TitelPakiet 19
Interne KennungPakiet 19
LosLOT-0020
TitelPakiet 20
Interne KennungPakiet 20
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
LosLOT-0021
TitelPakiet 21
Interne KennungPakiet 21
622284-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 223/PN/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33184100 Surgical implants
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet 1
Internal identifier: Pakiet 1
Options:
Description of the options: Zgodnie z załącznikiem nr 4a do SWZ
Lot: LOT-0002
Title: Pakiet 2
Internal identifier: Pakiet 2
Main classification (cpv): 33141600 Collector and collection bags, drainage and kits
Lot: LOT-0003
Title: Pakiet 3
Internal identifier: Pakiet 3
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
Lot: LOT-0004
Title: Pakiet 4
Internal identifier: Pakiet 4
Main classification (cpv): 33141310 Syringes
Lot: LOT-0005
Title: Pakiet 5
Internal identifier: Pakiet 5
Description of the options: Zgodnie z załącznikiem nr 4b do SWZ
Lot: LOT-0006
Title: Pakiet 6
Internal identifier: Pakiet 6
Lot: LOT-0007
Title: Pakiet 7
Internal identifier: Pakiet 7
Lot: LOT-0008
Title: Pakiet 8
Internal identifier: Pakiet 8
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Lot: LOT-0009
Title: Pakiet 9
Internal identifier: Pakiet 9
Lot: LOT-0010
Title: Pakiet 10
Internal identifier: Pakiet 10
Lot: LOT-0011
Title: Pakiet 11
Internal identifier: Pakiet 11
Lot: LOT-0012
Title: Pakiet 12
Internal identifier: Pakiet 12
Lot: LOT-0013
Title: Pakiet 13
Internal identifier: Pakiet 13
Lot: LOT-0014
Title: Pakiet 14
Internal identifier: Pakiet 14
Lot: LOT-0015
Title: Pakiet 15
Internal identifier: Pakiet 15
Lot: LOT-0016
Title: Pakiet 16
Internal identifier: Pakiet 16
Lot: LOT-0017
Title: Pakiet 17
Internal identifier: Pakiet 17
Lot: LOT-0018
Title: Pakiet 18
Internal identifier: Pakiet 18
Lot: LOT-0019
Title: Pakiet 19
Internal identifier: Pakiet 19
Lot: LOT-0020
Title: Pakiet 20
Internal identifier: Pakiet 20
Main classification (cpv): 33141620 Medical kits
Lot: LOT-0021
Title: Pakiet 21
Internal identifier: Pakiet 21