See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VEREENVOUDIGDE ONDERHANDELINGSPROCEDURE MET VOORAFGAANDE BEKENDMAKING BETREFFENDE BEWAKINGSDIENSTEN VOOR REKENING VAN DE FOD BINNENLANDSE ZAKEN EN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR DE OPVANG VAN ASIELZOEKERS
Beschreibung: De opdracht heeft als doel de aanneming van diensten van bewakingsprestaties voor de begunstigden die onder de hoofd CPV-code 79713000-5 (Bewakingsdiensten) ressorteren, met inbegrip van de huur van het hierbij benodigd materiaal zoals vermeld onder titel “2. Benodigd materiaal voor de uitvoering van de opdracht” van de technische clausules. De prestaties zullen plaatsvinden: - aan en in de gebouwen in gebruik door de FOD Binnenlandse Zaken en op elke andere locatie binnen het gewest waarop het perceel betrekking heeft die door de FOD Binnenlandse Zaken wordt aangeduid en, - aan en in de gebouwen in gebruik door het Federaal Agentschap voor de opvang van asielzoekers (hierna: FEDASIL) en op elke andere locatie die door FEDASIL wordt aangeduid. 6 De aanbestedende overheden doen een beroep op de opdracht in de volgende (niet limitatieve) gevallen: - voor het voldoen van hun recurrente behoefte in bewakingsdiensten, hierna structurele bewakingsprestaties genoemd; - voor hun voldoen van hun ad-hoc behoefte in bewakingsdiensten zoals bijvoorbeeld (niet-limitatieve opsomming): bij de opening van opvangcentra, op vraag van een autoriteit, in geval van een event, in geval van een incident, in geval van een andere tijdelijke bewakingsbehoefte op een site behorend aan een aanbestedende overheid of tijdens een activiteit georganiseerd door een aanbestedende overheid,…., hierna ad-hoc bewakingsprestaties genoemd; - voor het voldoen van hun dringende behoefte in bewakingsdiensten, hierna dringende bewakingsprestaties genoemd.
Interne Kennung: IBZ/B&B-B&CG/2026/BEWAK-M5
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: IBZ/B&B-B&CG/2026/BEWAK-M5 - 1 Bewakingsprestaties in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Beschreibung: De opdracht heeft als doel de aanneming van diensten van bewakingsprestaties voor de begunstigden die onder de hoofd CPV-code 79713000-5 (Bewakingsdiensten) ressorteren, met inbegrip van de huur van het hierbij benodigd materiaal zoals vermeld onder titel “2. Benodigd materiaal voor de uitvoering van de opdracht” van de technische clausules in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: IBZ/B&B-B&CG/2026/BEWAK-M5 - 2 Bewakingsprestaties voor het Vlaams Gewest
Beschreibung: De opdracht heeft als doel de aanneming van diensten van bewakingsprestaties voor de begunstigden die onder de hoofd CPV-code 79713000-5 (Bewakingsdiensten) ressorteren, met inbegrip van de huur van het hierbij benodigd materiaal zoals vermeld onder titel “2. Benodigd materiaal voor de uitvoering van de opdracht” van de technische clausules in het Vlaamse Gewest.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: IBZ/B&B-B&CG/2026/BEWAK-M5 - 3 Bewakingsprestaties voor het Waals Gewest
Beschreibung: De opdracht heeft als doel de aanneming van diensten van bewakingsprestaties voor de begunstigden die onder de hoofd CPV-code 79713000-5 (Bewakingsdiensten) ressorteren, met inbegrip van de huur van het hierbij benodigd materiaal zoals vermeld onder titel “2. Benodigd materiaal voor de uitvoering van de opdracht” van de technische clausules in het Waals Gewest.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: IBZ/B&B-B&CG/2026/BEWAK-M5 - 4 Bewakingsprestaties voor het Nationaal Crisiscentrum van de FOD Binnenlandse Zaken
Beschreibung: De opdracht heeft als doel de aanneming van diensten van bewakingsprestaties voor de begunstigden die onder de hoofd CPV-code 79713000-5 (Bewakingsdiensten) ressorteren, met inbegrip van de huur van het hierbij benodigd materiaal zoals vermeld onder titel “2. Benodigd materiaal voor de uitvoering van de opdracht” van de technische clausules voor het Nationaal Crisiscentrum van de FOD Binnenlandse Zaken.
Interne Kennung: 4
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IBZ/B&B-B&CG/2026/BEWAK-M5
Type of procedure: Other single stage procedure
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79713000 Guard services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4