2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w okresie letnim i zimowym – zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Polkowice w sezonie 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 oraz letnie utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Polkowice w latach 2027–2029
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w okresie letnim i zimowym – zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Polkowice w sezonie 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 oraz letnie utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Polkowice w latach 2027–2029” Zakres zimowego utrzymania dróg na terenie miasta Polkowice obejmuje: a) ciągłe zimowe utrzymanie dróg ujętych w Załącznikach nr 1–4 do Umowy (z wyłączeniem dróg niebędących w zarządzie i utrzymaniu gminy Polkowice), b) interwencyjne zimowe utrzymanie dróg według potrzeb, c) interwencyjny wywóz nadmiaru śniegu spowodowany wystąpieniem obfitych opadów o charakterze anomalii pogodowej na miejsce wskazane przez Zamawiającego, d) interwencyjne polewanie dróg (nie realizuje się w przypadku temperatury powietrza niższej niż 3°C), e) interwencyjne uprzątnięcie dróg po zdarzeniach drogowych. Zakres letniego utrzymania dróg na terenie miasta i gminy Polkowice obejmuje: a) regularne zamiatanie (mechaniczne i ręczne) dróg zgodnie z podziałem na grupy określonym w dokumentacji zamówienia, b) interwencyjne letnie utrzymanie dróg według potrzeb w zakresie: - zamiatania (mechaniczne i ręczne) - uprzątnięcia drogi po zdarzeniach drogowych; - polewania dróg w okresie letnim na terenie miasta i gminy Polkowice; - oczyszczania oraz odchwaszczania pasów drogowych, - czyszczenia wpustów kanalizacji deszczowej i odwodnienia liniowego w pasach drogowych. Szczegółowy zakres został zawarty w projektowanych postanowieniach umowy.
Interne Kennung: ZP.271.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych w okresie letnim i zimowym – zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta Polkowice w sezonie 2026/2027, 2027/2028 i 2028/2029 oraz letnie utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Polkowice w latach 2027–2029