See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług eksperckich - wybór 6 ekspertów medycznych ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali; Części 1÷6
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług eksperckich - wybór 6 ekspertów medycznych ds.analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali Część 4: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali Część 5: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali Część 6: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ lub SoPZ), zawierający opis minimalnych wymagań w danej części stanowi załącznik nr 2 do SWZ. 3. Zamówienie musi być zrealizowane w całości zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, OPZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU), które stanowią załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 238688-2026
Interne Kennung: ZZP.ZP.412.09.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali
Beschreibung: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali
Los: LOT-0004
Titel: Część 4: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali
Los: LOT-0005
Titel: Część 5: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali
Los: LOT-0006
Titel: Część 6: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny ds. analiz w obszarze restrukturyzacji szpitali