2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en onderhoud walsverdichters
Beschreibung: De opdracht omvat de levering, installatie, inbedrijfstelling en het onderhoud van stationaire elektrische walsverdichters voor de milieustraten van opdrachtgever. Daarnaast omvat de opdracht de verplaatsing van bestaande installaties, onderdelenvoorziening, inspecties, keuringen en technische ondersteuning gedurende de volledige levensduur van de installaties. De opdracht omvat de levering, montage, aansluiting, inbedrijfstelling en bedrijfszekere oplevering van elf (11) nieuwe stationaire elektrische walsverdichters, verdeeld over de milieustraten in Culemborg en Zaltbommel. Daarnaast omvat de opdracht de demontage, verplaatsing, herplaatsing en gebruiksgereed opleveren van zes (6) bestaande walsverdichters op de milieustraat in Tiel, alsmede het onderhoud van zowel de nieuwe als de resterende bestaande installaties. Opdrachtgever behoudt zich het recht voor gedurende de looptijd van de overeenkomst optioneel maximaal zes (6) aanvullende walsverdichters af te nemen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever behoudt zich het recht voor gedurende de looptijd van de overeenkomst optioneel maximaal zes (6) aanvullende walsverdichters af te nemen.