622324-2026 - Ergebnis
Rumänien – Glas – Elemente vitrate pentru autobuze
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elemente vitrate pentru autobuze
Beschreibung: CT BUS SA doreste sa achizitioneze ELEMENTE VITRATE PENTRU AUTOBUZE ISUZU CITIPORT SI BYD - K9UB - DW din flota proprie pentru o perioada de 24 luni, conform conditiilor prezentate in documentatia de atribuire. Entitatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 12-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20. Orice solicitare de clarificări trebuie transmisă în SEAP .
Interne Kennung: 3037/23.02.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14820000 Glas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Parbrize si geamuri laterale pt autobuze Isuzu Citiport (cu montaj inclus)
Beschreibung: Elemente vitrate Isuzu Citiport (cu montaj inclus) - conform cantitatilor si caracteristicilor prezentate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50112120 Ersetzen von Windschutzscheiben
Los: LOT-0002
Titel: Parbrize si geamuri laterale pt autobuze BYD – K9UB - DW (cu montaj inclus)
Beschreibung: Elemente vitrate BYD – K9UB - DW (cu montaj inclus) - conform cantitatilor si caracteristicilor prezentate in caietul de sarcini.
Interne Kennung: 2