See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nabava sanitetnega materiala in oblog za rane
Beschreibung: Predmet javnega naročila je Nabava sanitetnega materiala in oblog za rane, in sicer je javno naročilo razdeljeno na naslednje sklope: - 1. sklop: Izdelki iz gaze, - 2. sklop: Izdelki iz netkanega materiala, - 3. sklop: Izdelki za pritrditev materiala, - 4. sklop: Obliži, - 5. sklop: Pomožni sanitetni material, - 6. sklop: Povoji, - 7. sklop: Obloge iz hidrofiber, - 8. sklop: Ostale obloge in sredstva za zaščito kože, - 9. sklop: Hidrokoloidne obloge, - 10. sklop: Prozorni polprepustni lepljivi filmi, - 11. sklop: Geli in raztopine za rane in - 12. sklop: Obloge iz poliuretanske pene, - 13. sklop: Alginati, - 14. sklop: Hidroaktivne obloge iz poliuretanske pene z dodatkom gela, - 15. sklop: Mehke silikonske obloge, - 16. sklop: Visoko vpojne obloge, - 17. sklop: Obloge z antimikrobnim delovanjem, - 18. sklop: Obloge za oskrbo ran z dodatnimi učinkovinami, - 19. sklop: Obloge in drugi artikli z medicinskim kostanjevim medom.
Interne Kennung: JN-33-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Izdelki iz gaze
Beschreibung: Izdelki iz gaze
Interne Kennung: 552722
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141114 Verbandmull, 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0002
Titel: Izdelki iz netkanega materiala
Beschreibung: Izdelki iz netkanega materiala
Interne Kennung: 552723
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141116 Verpackte Kompressen, 33141119 Kompressen, 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0003
Titel: Izdelki za pritrditev materiala
Beschreibung: Izdelki za pritrditev materiala
Interne Kennung: 552724
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster, 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141116 Verpackte Kompressen, 33141117 Watte, 33141119 Kompressen, 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0004
Titel: Obliži
Beschreibung: Obliži
Interne Kennung: 552725
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141112 Heftpflaster, 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0005
Titel: Pomožni sanitetni material
Beschreibung: Pomožni sanitetni material
Interne Kennung: 552726
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141115 Watte für medizinische Zwecke, 33141117 Watte, 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0006
Titel: Povoji
Beschreibung: Povoji
Interne Kennung: 552727
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen, 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0007
Titel: Obloge iz hidrofiber
Beschreibung: Obloge iz hidrofiber
Interne Kennung: 552728
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband, 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0008
Titel: Ostale obloge in sredstva za zaščito kože
Beschreibung: Ostale obloge in sredstva za zaščito kože
Interne Kennung: 552729
Los: LOT-0009
Titel: Hidrokoloidne obloge
Beschreibung: Hidrokoloidne obloge
Interne Kennung: 552730
Los: LOT-0010
Titel: Prozorni polprepustni lepljivi filmi
Beschreibung: Prozorni polprepustni lepljivi filmi
Interne Kennung: 552731
Los: LOT-0011
Titel: Geli in raztopine za rane
Beschreibung: Geli in raztopine za rane
Interne Kennung: 552732
Los: LOT-0012
Titel: Obloge iz poliuretanske pene
Beschreibung: Obloge iz poliuretanske pene
Interne Kennung: 552733
Los: LOT-0013
Titel: Alginati
Beschreibung: Alginati
Interne Kennung: 552734
Los: LOT-0014
Titel: Hidroaktivne obloge iz poliuretanske pene z dodatkom gela
Beschreibung: Hidroaktivne obloge iz poliuretanske pene z dodatkom gela
Interne Kennung: 552735
Los: LOT-0015
Titel: Mehke silikonske obloge
Beschreibung: Mehke silikonske obloge
Interne Kennung: 552736
Los: LOT-0016
Titel: Visoko vpojne obloge
Beschreibung: Visoko vpojne obloge
Interne Kennung: 552737
Los: LOT-0017
Titel: Obloge z antimikrobnim delovanjem
Beschreibung: Obloge z antimikrobnim delovanjem
Interne Kennung: 552738
Los: LOT-0018
Titel: Obloge za oskrbo ran z dodatnimi učinkovinami
Beschreibung: Obloge za oskrbo ran z dodatnimi učinkovinami
Interne Kennung: 552739
Los: LOT-0019
Titel: Obloge in drugi artikli z medicinskim kostanjevim medom
Beschreibung: Obloge in drugi artikli z medicinskim kostanjevim medom
Interne Kennung: 552740
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-33-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141110 Dressings
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Izdelki iz gaze
Description: Izdelki iz gaze
Internal identifier: 552722
Additional classification (cpv): 33141114 Medical gauze, 33141110 Dressings
Lot: LOT-0002
Title: Izdelki iz netkanega materiala
Internal identifier: 552723
Additional classification (cpv): 33141116 Dressing packs, 33141119 Compresses, 33141110 Dressings
Lot: LOT-0003
Title: Izdelki za pritrditev materiala
Internal identifier: 552724
Additional classification (cpv): 33141112 Plasters, 33141115 Medical wadding, 33141116 Dressing packs, 33141117 Cotton wool, 33141119 Compresses, 33141110 Dressings
Lot: LOT-0004
Title: Obliži
Description: Obliži
Internal identifier: 552725
Additional classification (cpv): 33141112 Plasters, 33141110 Dressings
Lot: LOT-0005
Title: Pomožni sanitetni material
Description: Pomožni sanitetni material
Internal identifier: 552726
Additional classification (cpv): 33141115 Medical wadding, 33141117 Cotton wool, 33141110 Dressings
Lot: LOT-0006
Title: Povoji
Description: Povoji
Internal identifier: 552727
Additional classification (cpv): 33141113 Bandages, 33141110 Dressings
Lot: LOT-0007
Title: Obloge iz hidrofiber
Description: Obloge iz hidrofiber
Internal identifier: 552728
Additional classification (cpv): 33141111 Adhesive dressings, 33141110 Dressings
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 552729
Lot: LOT-0009
Title: Hidrokoloidne obloge
Description: Hidrokoloidne obloge
Internal identifier: 552730
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 552731
Lot: LOT-0011
Title: Geli in raztopine za rane
Description: Geli in raztopine za rane
Internal identifier: 552732
Lot: LOT-0012
Title: Obloge iz poliuretanske pene
Internal identifier: 552733
Lot: LOT-0013
Title: Alginati
Description: Alginati
Internal identifier: 552734
Lot: LOT-0014
Internal identifier: 552735
Lot: LOT-0015
Title: Mehke silikonske obloge
Description: Mehke silikonske obloge
Internal identifier: 552736
Lot: LOT-0016
Title: Visoko vpojne obloge
Description: Visoko vpojne obloge
Internal identifier: 552737
Lot: LOT-0017
Internal identifier: 552738
Lot: LOT-0018
Internal identifier: 552739
Lot: LOT-0019
Internal identifier: 552740