622340-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Murów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Murów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych oraz domków letniskowych z terenu Gminy Murów oraz zagospodarowanie odebranych odpadów zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami 2) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zgromadzonych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Murowie zgodnie z hierarchią postępowania z odpadami (bez prowadzenia i obsługi PSZOK) 3) prowadzenie szczegółowej dokumentacji związanej z realizacją przedmiotowego zamówienia wraz z wystawianiem KPO (dot. odbioru odpadów z PSZOK w Murowie) 4) cykliczne dostarczanie worków do segregacji do wszystkich nieruchomości objętych gminnym systemem gospodarowania odpadami 5) zbiórkę i zagospodarowanie odpadów komunalnych z podziałem na: a) odbiór u źródła (realizowany w ramach ceny jednostkowej określonej za 1 Mg)  niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne  szkło  tworzywa sztuczne, metale i odpady opakowaniowe wielomateriałowe  papier  bioodpady  popiół b) odbiór z PSZOK (realizowany w ramach ceny jednostkowej określonej za 1 Mg)  szkło  tworzywa sztuczne, metale i odpady opakowaniowe wielomateriałowe  papier  bioodpady  odpady niebezpieczne (chemikalia)  przeterminowane leki  odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałych w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki  zużyte baterie i akumulatory  zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (dot. również odpadu niebezpiecznego)  meble i inne odpady wielkogabarytowe  zużyte opony  odpady budowlane i rozbiórkowe  odpady tekstyliów i odzieży. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZP.271.8.2025
Optionen
Beschreibung der Optionennie przewiduje opcji