2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reiniging en inspectie riolering gemeente Smallingerland 2027-2030
Beschreibung: Gemeente is voornemens om in de periode 2027-2030 jaarlijks een gedeelte van de bestaande gemeentelijke vrijverval hoofdriolering te laten reinigen en inspecteren ten behoeve van het reguliere onderhoud. De huidige overeenkomst voor het reinigen en inspecteren eindigt op 31 december 2026. Voor het verstrekken van nieuwe rioolreiniging en inspectiewerkzaamheden moet een Europese aanbesteding worden door lopen om rechtmatig opdracht te kunnen geven. Deze raamovereenkomst heeft een maximale waarde van €2.000.000,-.
Interne Kennung: 2026-004381
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan worden verlengd
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026-004381
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90470000 Sewer cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: De overeenkomst kan worden verlengd