See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Nowa Sól w roku 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2023 r. poz. 1356) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz następujące prace specjalistyczne: przygotowanie gleby do odnowień sprzętem mechanicznym, sadzenie sadzarką, opryski ciągnikowe, mechaniczna pielęgnacja upraw, rozdrabnianie pozostałości pozrębowych, prace z zakresu szkółkarstwa leśnego na Szkółce Leśnej w Przyborowie, prace w Wyłuszczarni Nasion w Siedlisku, prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Nowa Sól w roku 2026. Planowana data rozpoczęcia i realizacji umowy: 02.01.2026 r. - 31.12.2026 r.
Interne Kennung: S.270.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77210000 Holzgewinnung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 - Pozyskanie w leśnictwach nr 14, 15, 16 (Przyborów, Siedlisko, Stany).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna oraz prace z zagospodarowania lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Nowa Sól w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 - Pozyskanie w leśnictwach nr 02, 05, 07, 13 (Kiełcz, Nowa Sól, Tarnów, Odra).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 - Pozyskanie w leśnictwach nr 08, 09, 10 (Jarogniewice, Niwiska, Przylaski).
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 - Pozyskanie w leśnictwach nr 03, 04, 06 (Książ, Mirocin, Solniki).
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 - Zagospodarowanie w leśnictwach nr 14, 15, 16, Szkółka leśna, Wyłuszczarnia Nasion (Przyborów, Siedlisko, Stany).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Nowa Sól w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 - Zagospodarowanie w leśnictwach nr 02, 05, 07, 13 (Kiełcz, Nowa Sól, Tarnów, Odra).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77211600 Aussaat von Baumsamen
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 - Zagospodarowanie w leśnictwach nr 08, 09, 10 (Jarogniewice, Niwiska, Przylaski).
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Zagospodarowanie w leśnictwach nr 03, 04, 06 (Książ, Mirocin, Solniki).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 - Prace mechaniczne w leśnictwach nr 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 13, 14, 15, 16 (Kiełcz, Książ, Mirocin, Nowa Sól, Solniki, Tarnów, Jarogniewice, Niwiska, Przylaski, Odra, Przyborów, Siedlisko, Stany).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące następujące prace specjalistyczne: przygotowanie gleby do odnowień sprzętem mechanicznym, sadzenie sadzarką, opryski ciągnikowe, mechaniczna pielęgnacja upraw, rozdrabnianie pozostałości pozrębowych, prace z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Nowa Sól w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77210000 Holzgewinnung, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 - Wykonanie grodzeń nowych z materiału Wykonawcy w leśnictwach nr 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 13, 14, 15, 16 (Kiełcz, Książ, Mirocin, Nowa Sól, Solniki, Tarnów, Jarogniewice, Niwiska, Przylaski, Odra, Przyborów, Siedlisko, Stany).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi wykonania grodzeń nowych z materiału Wykonawcy na terenach leśnych Nadleśnictwa Nowa Sól w roku 2026. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) PZP , w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego. Zakres rzeczowy usług stanowiących przedmiot zamówień, o których mowa w zdaniu poprzednim nie przekroczy 50 % wartości niniejszego zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 45342000 Errichtung von Zäunen