See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów leczniczych, zgodnie z wyszczególnieniem w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: WSS SP ZOZ DZP 382.57.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest zgodnie z przepisami ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych w trybie przetargu nieograniczonego (art. 132 ustawy Pzp). 2. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy Pzp, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl lub https://platforma.eb2b.com.pl lub https://xx.eb2b.com.pl i pod numerem postępowania WSS SP ZOZ DZP 382.57.2026, która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy Pzp. 4. Niezbędne wymagania sprzętowo-aplikacyjne umożliwiające pracę na Platformie: 1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 4/1 mb/s, 2) komputer klasy PC lub lub Mac, o następującej konfiguracji: pamięć RAM min. 8 GB, procesor dwurdzeniowy o taktowaniu min. 2,4 GHz, jeden z systemów operacyjnych: MS Windows, Mac OS, Linux, z aktualnym wsparciem technicznym producenta (sugerujemy nie starsze niż 3 lata od daty wszczęcia postępowania) 3) zainstalowana dowolna wersja przeglądarki internetowej - sugerujemy najnowsze wersje: Chrome, Safari, Edge, Firefox, Opera 4) włączona obsługa JavaScript, 5) zainstalowany program obsługujący stosowane przez wykonawcę formaty plików (np. Acrobat Reader dla plików w formacie .pdf). 5.Wszelkie dokumenty, oświadczenia, informacje, o których mowa w SWZ, należy wczytać jako załączniki na Platformie, według Instrukcji korzystania z Platformy, dostępnej dla zalogowanych użytkowników w zakładce „Pomoc” – „Instrukcje”. 6. Zamawiający zaleca wczytywanie na Platformę plików w maksymalnym rozmiarze do 250 MB a w przypadku dokumentów podpisanych podpisem zaufanym do 10MB. 7. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera rozdział 11 SWZ. 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 57 ze zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). 9. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera rozdział 22 SWZ. 10. Zamawiający nie wymaga w niniejszym postępowaniu przedmiotowych środków dowodowych. 11. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania: https://szpital-lublin.eb2b.com.pl. 12. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ. 1. Oferta musi zawierać następujące oświadczenia i dokumenty: 1) Oświadczenie JEDZ - załącznik nr 1 do SWZ 2) Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia – załącznik nr 7 do SWZ 3) Prawidłowo wypełniony Formularz oferty, sporządzony wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ; 4) Prawidłowo uzupełniony Formularz cenowy, zgodnie z załącznikiem nr 3 do SWZ; 5) pełnomocnictwo określające zakres umocowania oraz podpisane przez osoby uprawnione do reprezentowania Wykonawcy – jeżeli Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie zamówienia reprezentuje pełnomocnik; 6) pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – o ile dotyczy. Wykonawca może, zamiast podmiotowych środków dowodowych wymaganych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, złożyć certyfikat, o którym mowa w art. 124 ust. 2 Pzp, potwierdzający udzielenie certyfikacji wykonawców zamówień publicznych w zakresie niepodlegania wykluczeniu. Zamawiający nie będzie żądał innych podmiotowych środków dowodowych w zakresie, w jakim brak podstaw wykluczenia lub spełniania warunków udziału w postępowaniu wynika ze złożonego certyfikatu, z uwzględnieniem wyjątku określonego w art. 124 ust. 4 Pzp oraz okoliczności, o których mowa w art. 31 ust. 6 ustawy o certyfikacji wykonawców zamówień publicznych.” Jeżeli Wykonawca zamierza posługiwać się certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych, uzupełnia w Załączniku n 1 do SWZ – oświadczeniu JEDZ Sekcję II („Informacje dotyczące wykonawcy”), w części: „W stosownych przypadkach, czy wykonawca jest wpisany do urzędowego wykazu zatwierdzonych wykonawców lub posiada równoważne zaświadczenie (np. w ramach krajowego systemu (wstępnego) kwalifikowania)?”, wskazując odpowiednie informacje dotyczące posiadanego certyfikatu urzędowego wykazu zatwierdzonych wykonawców lub posiada równoważne zaświadczenie ……….)”.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Dupilumabum roztwór do wstrzykiwań, 300 mg/2 ml x 2 amp.-strzyk. oraz 2 wstrzyk. po 2 ml w zależności od potrzeb zamawiającego. op. 780 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.44, B124, B.156
Interne Kennung: część 1 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Mepolizumabum 100 mg, roztwór do wstrzykiwań x 1 amp. Strzyk. Oraz wstrzykiwacz w zależności od potrzeb Zamawiającego op. 250 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.44, B.75, B.156
Interne Kennung: część 2 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Inclisiranum, roztwór do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce, 284 mg x 1 amp.-strzyk. 1,5 ml 120 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu stosowanego w programie lekowym B 101
Interne Kennung: część 3 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: 1 Guselkumabum, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 10 mg/ml 1 fiol. 20 ml op. 6 2 Guselkumabum, roztwór do wstrzykiwań, 100 mg/ml 1 amp.-strzyk.po 1 ml op. 11 3 Guselkumabum, roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu, 100 mg/ml x 1 wstrzykiwacz 2 ml op. 15 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu stosowanego w programie lekowym B 55, B32
Interne Kennung: część 4 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: 1 Entrectinibum kaps. twarde, 100 mg x 30 szt. op. 1 2 Entrectinibum kaps. twarde, 200 mg x 90 szt. op. 15 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu stosowanego w programie lekowym B 6
Interne Kennung: część 5 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Enzalutamidum 40 mg x 112 tabl. op. 470 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B. 56
Interne Kennung: część 6 zamówienia
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Tremelimumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 20 mg/ml- 1 fiol. 1,25 ml op. 75 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B 6
Interne Kennung: część 7 zamówienia
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Tafamidisum, 61 mg x 30 kaps. op. 48 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B. 162
Interne Kennung: część 8 zamówienia
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Tralokinumabum, roztwór do wstrzykiwań w ampułko-strzykawce, 150 mg, 4 amp.-strzyk. 1 ml lub Tralokinumabum, roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu, 300 mg 2 wstrzyk. 2 ml w zależności od potrzeb zmawiającego op. 20 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.124
Interne Kennung: część 9 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: 1 Pasireotidum, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań, 20 mg, 1 fiol. proszku + 1 amp.-strzyk. 2 ml rozp. + 1 igła + 1 łącznik fiolki op. 1 2 Pasireotidum, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań, 40 mg, 1 fiol. proszku + 1 amp.-strzyk. 2 ml rozp. + 1 igła + 1 łącznik fiolki op. 15 3 Pasireotidum, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań, 60 mg, 1 fiol. proszku + 1 amp.-strzyk. 2 ml rozp. + 1 igła + 1 łącznik fiolki op. 1 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.99
Interne Kennung: część 10 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33642100 Hypophysen- und Hypothalamushormone und Analoga
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Avelumabum, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 20 mg/ml, 1 fiol.po 10 ml op. 200 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.141
Interne Kennung: część 11 zamówienia
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: 1 Riociguatum 1,0 mg x 42 tabl. powl. op. 8 2 Riociguatum 1,5 mg x 42 tabl. powl. op. 38 3 Riociguatum 2,0 mg x 42 tabl. powl. op. 90 4 Riociguatum 2,5 mg x 42 tabl. powl. op. 550 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B31 oraz B74
Interne Kennung: część 12 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Sacituzumabum govitecanum, proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji 200 mg x 1 fiol. op. 140 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.9
Interne Kennung: część 13 zamówienia
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: 1 Trastuzumabum emtansinum 100 mg, proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji x 1 fiolka proszku op. 750 2 Trastuzumabum emtansinum 160 mg, proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji x 1 fiolka proszku op. 10 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.9
Interne Kennung: część 14 zamówienia
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Adalimumab roztwór do wstrzykiwań 40mg, amp.-strz. Lub wstrzykiwacze w zależności od potrzeb Zamawiającego op. 80 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B. 32
Interne Kennung: część 15 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: 1 Peginterferonum beta 1-a 125 mcg x 2 wstrzykiwacze po 0,5ml op. 25 2 Peginterferonum beta 1-a roztwór do wstrzykiwań, 63 μg; 94 μg (2 wstrzykiwacze po 0,5 ml) op. 1 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B. 29
Interne Kennung: część 16 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Pembrolizumabum koncentrat do sporządzania r-ru do inf. 25 mg/ml a 4 ml + zestaw do podawania op. 1000 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B. 4, B.6, B.10, B.59, B.9, B.159
Interne Kennung: część 17 zamówienia
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: Pertuzumabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 420 mg x 1 fiol. op. 220 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B. 9
Interne Kennung: część 18 zamówienia
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Teriflunomidum 14 mg x 28 tabl. op. 290 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.29
Interne Kennung: część 19 zamówienia
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: 1 Tofacitinibum tabl. powl., 5 mg x 56 szt. op. 35 2 Tofacitinibum tabl. powl., 10 mg x 56 szt. op. 6 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.55
Interne Kennung: część 20 zamówienia
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Alectinibum 150 mg x 224 tabl. op. 16 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.6
Interne Kennung: część 21 zamówienia
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Interne Kennung: część 22 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33651400 Antivirale Mittel zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: 1 Abemaciclibum 100 mg x 70 tabl. powl. op. 120 2 Abemaciclibum 150 mg x 70 tabl. powl. op. 130 3 Abemaciclibum 50 mg x 70 tabl. powl. op. 5 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.9
Interne Kennung: część 23 zamówienia
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: 1 Alpelisibum 150 mg x 56 tabl. powl. op. 30 2 Alpelisibum 200 mg x 28 tabl. powl. op. 20 3 Alpelisibum 50 + 200 mg x 56 (28+28) tabl. powl. op. 20 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.9
Interne Kennung: część 24 zamówienia
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: 1 Roxadustatum tabl. powl. 20 mg x 12 szt. op. 130 2 Roxadustatum tabl. powl. 50 mg x 12 szt. op. 140 3 Roxadustatum tabl. powl. 70 mg x 12 szt. op. 105 4 Roxadustatum tabl. powl. 100 mg x 12 szt. op. 20 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.37
Interne Kennung: część 25 zamówienia
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Ofatumumabum, roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu, 20 mg x 1 wstrzykiwacz. op. 670 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.29
Interne Kennung: część 26 zamówienia
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Durvalumab inj. 500mg/10ml x 1 fiol. op. 600 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.6
Interne Kennung: część 27 zamówienia
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: 1 Ribociclibum 200 mg x 63 tabl. powl. op. 600 2 Ribociclibum 200 mg x 42 tabl. powl. op. 100 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych w pakiecie od jednego producenta. Zamawiający wymaga zaoferowania produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.9
Interne Kennung: część 28 zamówienia
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: 1 Trifluridinum + Tipiracilum 15 mg + 6,14 mg x 60 tabl.powl. op. 45 2 Trifluridinum + Tipiracilum 20 mg + 8,19 mg x 60 tabl.powl. op. 60 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych w pakiecie od jednego producenta. Zamawiający wymaga zaoferowania produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.4
Interne Kennung: część 29 zamówienia
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: 1 Bevacizumab koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 25 mg/ml fiol. 16 ml op. 400 2 Bevacizumab koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 25 mg/ml fiol. 4 ml op. 400 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych w pakiecie od jednego producenta. Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 30 zamówienia
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Paclitaxelum albuminatum proszek do sporządzania zawiesiny do infuzji, 100 mg fiol. 240 Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 31 zamówienia
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: Vinorelbinum, oncentrat do sporządzania roztworu do infuzji, 10 mg/ml 1 fiol. po 5 ml op. 45 Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 32 zamówienia
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Dacarbazinum, proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań lub infuzji, 200 mg x 10 fiol. op. 18 Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 33 zamówienia
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: Eribulinum, roztwór do wstrzykiwań, 0,44 mg/ml 1 fiol.po 2 ml op. 210 Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 34 zamówienia
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: Toxinum botulinicum typum A ad iniectabile proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, 500 j. fiol. 350 Zamawiający wymaga produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.28
Interne Kennung: część 35 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Beschreibung: 1 Capecitabine tabl. powl. w dawce 500 mg x 120 tabl. powl. op. 120 2 Capecitabine tabl. powl. w dawce 150 mg x 60 tabl. powl. op. 150 Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 36 zamówienia
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: 1 Pemetrexed koncentrat do sporządzania roztworu do inf. 25mg/ml 20 ml. op. 125 2 Pemetrexed koncentrat do sporządzania roztworu do inf. 25mg/ml 4 ml. op. 30 3 Pemetrexed koncentrat do sporządzania roztworu do inf. 25mg/ml 40 ml. op. 100 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych w pakiecie od jednego producenta. Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 37 zamówienia
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Beschreibung: 1 Cyclophosphamidum, koncentrat do sporządzania roztworu do wstrzykiwań / do infuzji, 500 mg/ 5 ml fiol. 100 2 Cyclophosphamidum, koncentrat do sporządzania roztworu do wstrzykiwań / do infuzji, 1000 mg/ 10 ml fiol. 180 3 Cyclophosphamidum, koncentrat do sporządzania roztworu do wstrzykiwań / do infuzji, 2000 mg/ 20 ml fiol. 200 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów leczniczych w pakiecie od jednego producenta, w celu łączenia dawek. Zamawiający wymaga zaoferowania produktów z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 38 zamówienia
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Beschreibung: Mesnum r-r do wstrzykiwań 400mg/ 4 ml x 15 amp. op. 20 Zamawiający wymaga zaoferowania produktów z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 39 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Beschreibung: Darbepoetinum alfa 0,5 mg /1 ml x 1 amp. strzyk. op. 50 Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 40 zamówienia
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: Topotecan koncentrat o sporządzania r-ru do inf. 1 mg/1 ml. op. 160 Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 41 zamówienia
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: Abirateroni acetas tabl. powl., 500 mg x 60 szt. op. 70 Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 42 zamówienia
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Beschreibung: Dexamethasoni phosphas roztwór do wstrzykiwań, 8 mg/ml x 1 amp. 2,5 ml op. 1600 Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 43 zamówienia
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Beschreibung: 1 Temozolomidum kaps. twarde, 100 mg x 5 szt. op. 30 2 Temozolomidum kaps. twarde, 140 mg x 5 szt. op. 30 3 Temozolomidum kaps. Twarde, 180 mg x 5 szt. op. 30 4 Temozolomidum kaps. Twarde, 20 mg x 5 szt. op. 30 5 Temozolomidum kaps. Twarde, 5 mg x 5 szt. op. 80 6 Temozolomidum kaps. Twarde, 250 mg x 5 szt. op. 6 Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 44 zamówienia
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Beschreibung: Potassium 15% 10 ml x 50 amp. op. 470
Interne Kennung: część 45 zamówienia
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Beschreibung: 1 Amphotericin B 50 mg proszek do sporzadzania r-ru do infuzji fiol. 250 2 Amphotericin B liposomalna 50 mg proszek do sporzadzania r-ru do infuzji + filtr membranowy fiol. 100 3 Anidulafungin proszek i rozp. do sporz.konc.roztw.do inf. 100 mg fiol.+ fiol. op. 20 4 "Cilastatinum + Imipenemum 500mg+500mg proszek do sporządzania r-ru do inf. x 1 flak./fiol. Zamawiający wyraża zgodę na zaoferowanie produktu a 10 szt. z przeliczeniem ilosci. " op. 100 5 Ceftarolinum fosamilum, Proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, 600 mg, x 10 fiol. op. 5 6 Ceftolozanum + Tazobactamum, Proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji, 1 g + 0,5 g x 10 fiol. op. 5 7 Isavuconazolum, 100 mg x 14 kaps. Twad. op. 5 Zamawiający wymaga dostawy w trybie NA RATUNEK
Interne Kennung: część 46 zamówienia
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Beschreibung: 1 Clindamycinum 150mg/ml 4ml r-r do inj. i inf. x 5 amp./fiol. op. 1200 2 Flumazenil 0,0005/5ml x 5 amp. op. 50
Interne Kennung: część 47 zamówienia
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48
Beschreibung: 1 Ciprofloxacin r-r do inf. 100 mg/ 50 ml x 20 szt. op. 35 2 Ciprofloxacin r-r do inf. 200 mg/ 100 ml x 20 szt. op. 320 3 Ciprofloxacin r-r do inf. 400 mg/ 200 ml x 20 szt. op. 550
Interne Kennung: część 48 zamówienia
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49
Beschreibung: 1 Levofloxacinum 500 mg/100 ml x 10 fiol./flak./worek op. 280 2 Levofloxacinum 250 mg/50 ml x 10 fiol./flak./worek op. 160
Interne Kennung: część 49 zamówienia
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50
Beschreibung: 1 Piperacilinum + Tazobactamum inj. doż. (4g+0,5 g) s.subst. x 10 fiol. op. 1450 2 Piperacilinum + Tazobactamum inj. doż. (2g+0,25 g) s.subst. x 10 fiol. op. 15
Interne Kennung: część 50 zamówienia
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51
Beschreibung: Leki różne - 56 pozycji
Interne Kennung: część 51 zamówienia
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52
Beschreibung: Leki różne - 29 pozycji
Interne Kennung: część 52 zamówienia
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53
Beschreibung: Insuliny - 11 pozycji
Interne Kennung: część 53 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54
Beschreibung: Fenoteroli hydrobromidum + Ipratropii bromidum ((0,5 mg + 0,25 mg)/ml), roztwór do nebulizacji, butelka 20 ml op. 6 000
Interne Kennung: część 54 zamówienia
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55
Beschreibung: 1 Ipratropium bromide liq. 0,25mg/ml 20 ml op. 230 2 Ipratropium bromide0,02 mg/dawkę aer.(200 dawek) 10 ml op. 25 3 Salbutamol aerozol bezfreonowy 100mcg/dawkę 200 dawek ( z rejestracją dla dzieci i niemowląt) op. 150 4 Salbutamol sulfate 0,5mg/ml 1ml x 10 amp. op. 1 150
Interne Kennung: część 55 zamówienia
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56
Beschreibung: 1 Doxazosi 2mg x 30 tabl. op. 130 2 Furagin 0,05 x 30 tabl. op. 1 600 3 Finasteride 5mg x 30 tabl. powl. op. 400 4 Formoterolum proszek do inh. W kaps. 12 mcg x 60 kaps. + 1 inhal. op. 380 5 Ibuprofen 0,2 x 60 tabl.powl./draż. op. 370 6 Ibuprofen 0,4 x 20 draż./tabl.powl. op. 600 7 Prednisone 0,02 x 20 tabl. op. 290 8 Prednisone 0,001 x 20 tabl. op. 10 9 Rivaroxaban 10 mg x 30 tabl. powl. op. 15 10 Rivaroxaban 15 mg x 100 tabl. powl. op. 110 11 Rivaroxaban 2,5 mg x 56 tabl. powl. op. 15 12 Sitagliptinum 100 mg x 28 tabl. powl. op. 330 13 Tamsulosin 0,4mg x 30 kaps. o zmod. Uwal. op. 760 14 Quetiapine 100mg x 60 tabl. powl. op. 225 15 Quetiapine 25mg x 30 tabl. powl. op. 3 200
Interne Kennung: część 56 zamówienia
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57
Beschreibung: Argipressinum roztwór do wstrzykiwań 40 IU/2 ml x 10 amp. op. 120
Interne Kennung: część 57 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58
Beschreibung: 1 Antazoline 0,1/2 ml x 10 amp. op. 120 2 Caffeine citrate 0,02/1ml x 10 amp. op. 70 3 Doxycyclinum inj.doż. 0,1/5ml x 10 fiol. op. 190 4 Levosimendanum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 2,5mg/ml a 5 ml fiol. 160 5 Terlipressin 0,2 mg/ml x 5 fiol. 5 ml op. 110
Interne Kennung: część 58 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane, 33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59
Beschreibung: Epinephrine 0,001/ml x 10 amp. op. 1 750
Interne Kennung: część 59 zamówienia
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet nr 60
Beschreibung: Calcii chloridum dihydricum, roztwór do wstrzykiwań dożylnych 100mg/ml lub 67 mg/ml, 10 amp. A 10 ml op. 1 000
Interne Kennung: część 60 zamówienia
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet nr 61
Beschreibung: Potassium canreonate 0,2/10 ml x 10 amp. op. 55
Interne Kennung: część 61 zamówienia
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet nr 62
Beschreibung: 1 Gliclazidum 60mg x 90 tabl. podzielnych o zmodyfikowanym uwalnianiu op. 90 2 Indapamidum 1,5mg x 108 tabl. o przedłużonym uwalnianiu op. 250 3 Ivabradine 5 mg x 112 tabl. powl. op. 70 4 Perindoprilum 5mg x 90 tabl.powl. op. 450 5 Tianeptinum 12,5mg x 108 tabl.powl. op. 55 6 Trimetazidinum 35mg x 90 tabl.powl. o zmodyfikowanym uwalnianiu op. 200
Interne Kennung: część 62 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet nr 63
Beschreibung: 1 Dinoprostonum system terapeutyczny dopochwowy 10 mg x 5 szt. op. 15 2 Carbetocinum 0,1 mg/ml x 5 amp. op. 210 3 Oxytocin 5 IU/ml x 10 amp. op. 200
Interne Kennung: część 63 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33640000 Arzneimittel für das Urogenitalsystem sowie Hormone
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet nr 64
Beschreibung: 1 Sulodexide 600LSU/2ml x 10 amp. op. 280 2 Sulodexide 250LSU x 50 caps. op. 150
Interne Kennung: część 64 zamówienia
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet nr 65
Beschreibung: 1 Dexamethasone sodium phosphate 0,004/ml x 10 amp. op. 6 000 2. Dexamethasone sodium phosphate 0,008/2 ml x 10 amp. op. 3 000
Interne Kennung: część 65 zamówienia
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet nr 66
Beschreibung: 1 Drotaverini hydrochlor. 40mg x 20 tabl. op. 550 2 Drotaverini hydrochlor. 80mg x 24 tabl. op. 530 3 Drotaverini hydrochlor.inj. i.v. i.m. 20mg/ml 2 ml x 5 amp. op. 7 900
Interne Kennung: część 66 zamówienia
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet nr 67
Beschreibung: 1 Propofolum 10mg/ml 50ml emulsja MCT/LCT do wstrzykiwań dożylnych x 10 fiol. op. 15 2 Propofolum 20mg/ml 50ml emulsja MCT/LCT do wstrzykiwań dożylnych x 10 fiol. op. 730
Interne Kennung: część 67 zamówienia
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 68
Beschreibung: 1 Remdesivir inj.100mg 1 fiol. op. 12 2 Nirmatrelvirum + Ritonavirum 150 mg + 100 mg x 30 tabl. op. 2
Interne Kennung: część 68 zamówienia
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet nr 69
Beschreibung: Tuberculic vaccine inj. 2 T.U./dawkę 0,1 ml a 1,5 ml x 10 fiol. op. 20
Interne Kennung: część 69 zamówienia
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet nr 70
Beschreibung: Prothrombinum multiplex humanum (zawierajacy 4 czynniki krzepnięcia II, VII, IX, X, inhibitor białko C i jego kofaktor białko S1, nie zawierający antytrombiny III) 500 j.m, 1 fiol. proszku + 1 fiol. 20 ml rozp. + 1 zestaw do transferu zestaw 32 Zamawiający wymaga dostawy w trybie NA RATUNEK
Interne Kennung: część 70 zamówienia
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet nr 71
Beschreibung: Poraktant inj. 0,12/1,5ml x 2 fiol. op. 60
Interne Kennung: część 71 zamówienia
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet nr 72
Beschreibung: Sevofluranum płyn wziewny 250ml fl. 620. Zamawiający na czas trwania umowy wymaga bezpłatnego użyczenia parowników kompatybilnych z oferowanym produktem w ilości 30 szt., (8 szt. Z. Herberta, 22 szt. Al. Kraśnicka) dostarczonych wraz z pierwsza dostawą produktu. Serwisowanie ich spoczywa na Użyczającym. Butelka z fabrycznie wmontowanym adapterem.
Interne Kennung: część 72 zamówienia
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet nr 73
Beschreibung: Leki różna - 37 pozycji
Interne Kennung: część 73 zamówienia
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet nr 74
Beschreibung: 1 Lidocaine gel. 2% 30,0 /A op. 630 2 Lidocaine gel .2% 30,0 /U op. 400
Interne Kennung: część 74 zamówienia
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet nr 75
Beschreibung: 1 3% Sol. Acidi borici a 100 g op. 280 2 3% Sol. Acidi borici a 200 g op. 10 3 3% Sol. Acidi borici a 500 g op. 240 4 3% Sol. Acidi borici a 1000 g op. 10 5 Spir. salicylatus 2% a 0,8 kg op. 10 6 Woda utleniona a 1000 g op. 260 7 Ethanolum 760g/l a 800 g op. 110
Interne Kennung: część 75 zamówienia
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet nr 76
Beschreibung: 1 Prednisoloni hemisuccinas, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań / do infuzji 25 mg x 3 amp. proszku + 3 amp. 2 ml rozp. op. 265 2 Prednisoloni hemisuccinas, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań / do infuzji 50 mg x 3 amp. proszku + 3 amp. 2 ml rozp. op. 135 3 Prednisoloni hemisuccinas, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań / do infuzji 250 mg x 1 fiol. proszku + 1 amp. 5 ml rozp. op. 175 4 Prednisoloni hemisuccinas, proszek i rozpuszczalnik do sporządzania roztworu do wstrzykiwań / do infuzji 1000 mg x 1 fiol. proszku + 1 amp. 10 ml rozp. op. 10
Interne Kennung: część 76 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0077
Titel: Pakiet nr 77
Beschreibung: Produkty do leczenia żywieniowego niemowląt i dzieci - 7 pozycji
Interne Kennung: część 77 zamówienia
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet nr 78
Beschreibung: Amikacinum r-r do inf. 5,0mg/ml a 100 ml X 10 butl. op. 310
Interne Kennung: część 78 zamówienia
Los: LOT-0079
Titel: Pakiet nr 79
Beschreibung: 1 Fondaparinux sodium r-r do wstrzykiwań 2,5mg/0,5ml x 10 amp.-strzyk. op. 140 2 Carboxymaltosum ferricum, roztwór do wstrzykiwań 50 mg Fe3+/ml ; fiol. a 10 ml op. 40 3 Misoprostolum 25 mcg x 8 tabl. op. 110
Interne Kennung: część 79 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33640000 Arzneimittel für das Urogenitalsystem sowie Hormone
Los: LOT-0080
Titel: Pakiet nr 80
Beschreibung: Palopegteriparatidum, 294 mcg/0,98 ml x 2 wstrzykiwacze + 30 igieł oraz Palopegteriparatidum, 1,68mcg/0,56 ml l x 2 wstrzykiwacze + 30 igieł oraz Palopegteriparatidum, 420mcg/1,4 ml x 2 wstrzykiwacze + 30 igieł w zależności od potrzeb Zamawiającego op. 16 Lek stosowany w ramach RDTL
Interne Kennung: część 80 zamówienia
Los: LOT-0081
Titel: Pakiet nr 81
Beschreibung: Immunoglobulinum humanum anty HBs 200 j.m. lub Immunoglobulinum humanum hepatitidis B 180 j.m./ml amp. 10
Interne Kennung: część 81 zamówienia
Los: LOT-0082
Titel: Pakiet nr 82
Beschreibung: 1 Aztreonamum 1 g, proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, fiol. 600 2 Aztreonamum 2 g, proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań, fiol. 300
Interne Kennung: część 82 zamówienia
Los: LOT-0083
Titel: Pakiet nr 83
Beschreibung: Rabies immune globulin 300j.m/2ml 1 amp. op. 12
Interne Kennung: część 83 zamówienia
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 84
Beschreibung: Sterylny żel zawierający ACP ( auto – crosslinked polysacharide) do zapobiegania zrostom po zabiegach chirurgicznych w obszarze jamy brzusznej i miednicy. Opakowanie: Strzykawka a 10 ml zawierająca 30 mg ACP + kaniula do aplikacji dł. 30 c op. 120
Interne Kennung: część 84 zamówienia
Los: LOT-0085
Titel: Pakiet nr 85
Beschreibung: Phenobarbital 40 mg/ml x 5 fiol. op. 40 Zamawiający wymaga zarejestrowanego wskazania u noworodków.
Interne Kennung: część 85 zamówienia
Los: LOT-0086
Titel: Pakiet nr 86
Beschreibung: Sterylny, 30 % roztwór cytrynianu trisodowego stosowany do zabezpieczania cewników naczyniowych op. x 20 fiol. 5 ml op. 150
Interne Kennung: część 86 zamówienia
Los: LOT-0087
Titel: Pakiet nr 87
Beschreibung: Sugammadex inj. 0,2 g/2ml x 10 fiol. op. 750
Interne Kennung: część 87 zamówienia
Los: LOT-0088
Titel: Pakiet nr 88
Beschreibung: Ampicillin + sulbactam inj. i.v. i.m. 1,5 g x 10 fiol. op. 700
Interne Kennung: część 88 zamówienia
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 89
Beschreibung: 1 Levothyroxine Sodium13 mcg/ml Roztw. Doustny x 30 poj. op. 10 2 Levothyroxine Sodium 150 mcg/ml Roztw. Doustny x 30 poj. op. 10 3 Levothyroxine Sodium 100 mcg/ml Roztw. Doustny x 30 poj. op. 5 4 Levothyroxine Sodium 50 mcg/ml Roztw. Doustny x 30 poj. op. 5 5 Levothyroxine Sodium 25 mcg/ml Roztw. Doustny x 30 poj. op. 10 6 Ipidacrini hydrochloridum monohydricum 20 mg x 50 tabl. op. 10 7 Ticagrelorum 90 mg Tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej x 56 szt. op. 10
Interne Kennung: część 89 zamówienia
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 90
Beschreibung: 1 Osilodrostatum 5mg x 60 tabl. op. 7 2 Osilodrostatum 10mg x 60 tabl. op. 3 Lek stosowany w ramach RDTL
Interne Kennung: część 90 zamówienia
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 91
Beschreibung: 1 Clopidogrel 75mg x 28 tabl.powl. op. 700 2 Natrii valproas + Acidum valproicum ( 200mg + 87mg ) x 30 tabl. o przedł. uwalnianiu op. 650 3 Natrii valproas + Acidum valproicum ( 333mg + 145mg ) x 30 tabl. o przedł. uwalnianiu op. 650 4 Natrii valproas inj. i.v. ( s.subst. + rozp.) 400mg x 1 fiol. op. 6 000
Interne Kennung: część 91 zamówienia
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 92
Beschreibung: Tetanus immunoglobulin 250 j.m./ml x 1 amp. -strzyk. op. 12
Interne Kennung: część 92 zamówienia
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 93
Beschreibung: Lanreotidum roztwór do wstrzykiwań, 120 mg x 1 amp.-strz.po 0,5 ml op. 15 Zamawiający wymaga produktu z katalogu chemioterapii.
Interne Kennung: część 93 zamówienia
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 94
Beschreibung: Acoramidisum, tabl. powl., 356 mg x 120 szt. op. 8 Zamawiający wymaga zaoferowania produktu leczniczego stosowanego w programie lekowym B.162
Interne Kennung: część 94 zamówienia
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 95
Beschreibung: 1 Darbepoetinum alfa, roztwór do wstrzykiwań 20 mcg/0,5 ml x 1 amp.strz. op. 360 2 Darbepoetinum alfa, roztwór do wstrzykiwań 30 mcg/0,3 ml x 1 amp.strz. op. 1 080 3 Darbepoetinum alfa, roztwór do wstrzykiwań 40 mcg/0,4 ml x 1 amp.strz. op. 1 440 4 Darbepoetinum alfa, roztwór do wstrzykiwań 50 mcg/0,5 ml x 1 amp.strz. op. 360 5 Darbepoetinum alfa, roztwór do wstrzykiwań 60 mcg/0,3 ml x 1 amp.strz. op. 360
Interne Kennung: część 95 zamówienia
Los: LOT-0096
Titel: Pakiet nr 96
Beschreibung: Rituximabum koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji 10 mg/ml (500 mg) op. 120
Interne Kennung: część 96 zamówienia