2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wytworzenia, dostawy oraz utrzymania systemu informatycznego propagującego dynamiczną i statyczną informację pasażerską wraz z zarządzaniem nośnikami elektronicznymi ją prezentującymi.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia łącznie są: 1. Dostawa Centralnego Systemu Informacji Pasażerskiej WTP (cSIP), składającego się co najmniej z: a) centralnej aplikacji publikującej dane rozkładowe w formacie GTFS/NeTEx, propagującej treści pasażerskie oraz nadzorującej nośniki e-ink informacji pasażerskiej, b) komponentu aplikacji modelującego predykcję odjazdu pojazdów WTP z przystanków komunikacji miejskiej i prezentującego ją na nośnikach e-ink oraz publikującego dane o lokalizacji pojazdów w formacie GTFS-RT/SIRI, i który będzie realizował co najmniej poniższe potrzeby podróżnych: - zapewniał łatwy dostęp do rozkładów jazdy i tras; - zapewniał szybką informację o opóźnieniach, zmianach lub awariach; - zapewniał intuicyjną i jednoznaczną dynamiczną i statyczną informację przystankową (offline i online). Ponadto, system będzie umożliwiał: - szybką aktualizację informacji przystankowej w przypadku zmian przebiegu linii autobusowych lub tramwajowych; - szybką i masową aktualizację rozkładów jazdy w przypadku ich zmiany; - prezentowanie informacji dodatkowych (powiadomień, ostrzeżeń) na nośnikach- wykorzystywanych przez ZTM, w tym na wszystkich lub wybranych przystankach (poprzez system tablic elektronicznych). 2. Utrzymanie w sprawności działania dostarczonego oprogramowania. 3. Świadczenie usług wsparcia i gwarancji przez okres 60 miesięcy od odbioru oprogramowania. 2) Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, o którym mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp przez cały okres realizacji Przedmiotu Zamówienia: Kierownika Projektu - zgodnie z zapisami § 6 projektu Umowy. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac i ich realizacji określa Załącznik nr 1 do Umowy oraz Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: 092/2026/FZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212517 Entwicklung von IT-Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung, 72268000 Bereitstellung von Software, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48460000 Softwarepaket für Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- oder Prognosezwecke, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48800000 Informationssysteme und Server, 64212500 Allgemeine paketorientierte Funkdienste (GPRS), 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72212610 Entwicklung von Datenbanksoftware, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 72265000 Software-Konfiguration, 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48460000 Softwarepaket für Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- oder Prognosezwecke, 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48800000 Informationssysteme und Server, 64212500 Allgemeine paketorientierte Funkdienste (GPRS), 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 72212610 Entwicklung von Datenbanksoftware, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör