2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architect (incl. constructeur) voor de nieuwbouw van een schoolgebouw, kinderopvang, gymzaal en inrichting buitenruimte KC de Scheg
Beschreibung: het contracteren van een Combinatie van een architect en constructeur voor een nieuw te bouwen kindcentrum in de gemeente Aalsmeer. 0
Interne Kennung: I&A_2025_0116
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie selectieleidraad
Interne Kennung: 1