622444-2025 - Planung
Polen – Dienstleistungen in der Forstwirtschaft – Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Józefów w roku 2026
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Józefów w roku 2026
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa i selekcji, gospodarki łąkowo-rolnej, utrzymania obiektów leśnych oraz inne prace z zakresu gospodarki leśnej, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Józefów w roku 2026.
Interne Kennung: SA.270.3.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Leśnictwo: Króle
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna inne prace z zakresu gospodarki leśnej, do wykonania na terenie Leśnictwa Króle w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji Kosztorysu Ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w Kosztorysie Ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie.
Los: LOT-0002
Titel: Leśnictwa: Tarnowola, Dębowce
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna inne prace z zakresu gospodarki leśnej, do wykonania na terenie Leśnictwa Tarnowola i Dębowce w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Leśnictwa: Fryszarka, Zagóra
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna inne prace z zakresu gospodarki leśnej, do wykonania na terenie Leśnictwa Fryszarka i Zagóra w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Leśnictwa: Karczmisko, Kalina
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna inne prace z zakresu gospodarki leśnej, do wykonania na terenie Leśnictwa Karczmisko i Kalina w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Leśnictwa: Malce, Borowiec
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna inne prace z zakresu gospodarki leśnej, do wykonania na terenie Leśnictwa Malce i Borowiec w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Leśnictwa: Oseredek, Głuchy
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna inne prace z zakresu gospodarki leśnej, do wykonania na terenie Leśnictwa Oseredek i Głuchy w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Leśnictwa: Rybnica, Szkółka Rebizanty, Borowe Młyny
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna inne prace z zakresu gospodarki leśnej, do wykonania na terenie Leśnictwa Rybnica, Szkółka Rebizanty i Borowe Młyny w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Wyprzedzające przygotowanie gleby
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące wyprzedzające przygotowanie gleby, mineralizację pasów przeciwpożarowych oraz mechaniczne rozdrabnianie zbędnej roślinności na plantacji nasiennej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Józefów w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Szkółka leśna Rebizanty
Beschreibung: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki szkółkarskiej, nasiennictwa oraz inne prac związane z utrzymaniem szkółki leśnej, do wykonania na terenie szkółki leśnej Rebizanty w roku 2026.
Interne Kennung: Pakiet 9