622449-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Netzausrüstung – MODERNIZACE ICT PRO ZVÝŠENÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMODERNIZACE ICT PRO ZVÝŠENÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI
BeschreibungVeřejná zakázka je dělena na 4 části účastník může podat svoji nabídku do libovolného počtu částí podle svého uvážení.
Interne Kennung31
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. část veřejné zakázky – TECHNOLOGIE DATOVÉHO CENTRA
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky je dodávka: • VMware vSphere Standard (2 x Esxi servery + vCenter Standard) • Windows Server 2025 Datacenter • Windows Server Standard 2025 • Microsoft Windows Server 2025 User CAL • Páteřní přepínače LAN 24*10Gbps, 25 Gbps uplink
Interne Kennungčást 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48200000 Softwarepaket für Vernetzung, Internet und Intranet, 72263000 Software-Implementierung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ: - vyhrazuje prodloužení dodací lhůty v případě závažných okolností, jakými jsou zejména nouzový stav v důsledku pandemie, havárie, živelná katastrofa, válečný stav nebo celosvětově nedostupná součást zařízení. Musí se jednat o neočekávané a krátkodobé okolnosti nebo události, které jsou nezávislé na vůli Zadavatele a dodavatele. Prodloužení původní dodací lhůty nesmí být zapříčiněno jednáním Zadavatele nebo dodavatele. Dodavatel musí předem objektivně odůvodnit, že překážka brání plnění smlouvy, dále prokazatelně doložit okamžik vzniku překážky a její předpokládanou dobu trvání. Následně bude uzavřen dodatek ke smlouvě. Dodací lhůta bude prodloužena o dobu trvání překážky, nejdéle o 30 kalendářních dnů. Trvá-li překážka déle, bude uzavřen nový dodatek se stejným postupem. Zadavatel neschválí prodloužení dodací lhůty v případě, že se jedná o překážku, které nemá zásadní vliv na poskytované plnění. - vyhrazuje navýšení kupní ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ: - vyhrazuje nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy Zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh smlouvy, která odpovídá jeho nabídce, podmínkám této zadávací dokumentace a již objektivně poskytnutému plnění. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním Zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně. Jestliže dojde v důsledku uplatnění této výhrady k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele vč. záručních podmínek s ohledem na již realizovanou část dodávek tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části dodávek.
LosLOT-0007
Titel4. část veřejné zakázky – TECHNOLOGIE PŘÍSTUPU K INFORMAČNÍM AKTIVŮM
BeschreibungPředmětem plnění části veřejné zakázky je dodávka: • Přístupové přepínače 48*1Gbps + PoE 802.3at, 10Gbps uplink • WiFi Access Point + controller
Interne Kennungčást 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 32400000 Netzwerke
LosLOT-0006
Titel3. část veřejné zakázky – TECHNOLOGIE ZÁLOHOVÁNÍ
BeschreibungPředmětem plnění části veřejné zakázky je dodávka: • Drive tape autoloader • Server backup • RDP user CAL pro Windows Server 2025
Interne Kennungčást 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72317000 Datenspeicherung, 48820000 Server, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
LosLOT-0005
Titel2. část veřejné zakázky – SYSTÉMY PRO OCHRANU INFRASTRUKTURY A ZAŘÍZENÍ
BeschreibungPředmětem části veřejné zakázky dodávka systému pro ochranu infrastruktury a zařízení – firewallu.
Interne Kennungčást 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72222300 Informationstechnologiedienste