2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inköp av byggmaterial ramavtal
Beschreibung: Oskarshamns kommun inbjuder till att lämna anbud på byggmaterial och avser att teckna ramavtal med minst en (1) max tre (3) leverantörer. - Bindemedel och bruk, - Gipsvaror och plåtreglar - Trävaror (reglar, läkt, råplan mm.) - Träbaserade skivor - Isolervaror - Tätskiktsvaror - Fiboskivor - Fästdon - Plåtvaror - Dörrar och fönster - Övrigt material inom byggbranschen.
Interne Kennung: U-076-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44000000 Baukonstruktionen und Baustoffe; Bauhilfsprodukte (elektrische Apparate ausgenommen)
5. Los
Los: LOT-0000