622469-2026 - Wettbewerb
Polen – Camcorder – Dostawa systemu zdalnie sterowanych kamer typu PTZ do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych wraz z dodatkowym wyposażeniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa systemu zdalnie sterowanych kamer typu PTZ do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych wraz z dodatkowym wyposażeniem
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje dostawę systemu zdalnie sterowanych kamer typu PTZ do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych wraz z dodatkowym wyposażeniemń. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania dla danej części zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungZP/TITT/56/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32333200 Camcorder
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa systemu studyjnych kamer PTZ z dodatkowym wyposażeniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa systemu studyjnych kamer PTZ z dodatkowym wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania dla danej części zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelDostawa systemu zewnętrznych kamer PTZ
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dostawa systemu zewnętrznych kamer PTZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposobu jego wykonania dla danej części zamówienia zawarty jest w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne KennungCzęść 2
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 32333200 Video camcorders
Place of performance
Postal address: ul. J.P. Woronicza 17
Town: Warszawa
Postcode: 00-999
Country subdivision (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)