2. Verfahren
Verfahren
Titel: Neurochirurgické vybavenie
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie zdravotníckeho vybavenia. Zákazka je rozdelená na časti. Technnická špecifikácia sa nachádza v súťažných podkladoch
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ultrazvuková odsávačka pre spinálnu chirurgiu
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka ultrazvukovej odsávačky pre spinálnu chirurgiu
Los: LOT-0002
Titel: Prístrojové vybavenie na rádiofrekvenčnú abláciu tumorov v stavcoch a následnú augmentáciu
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka prístrojového vybavenia na rádiofrekvenčnú abláciu tumorov v stavcoch a následnú augmentáciu. Bližšia špecifikácia sa nachádza v súťažných podkladoch
Los: LOT-0003
Titel: Mikrovlnový ablačný systém
Los: LOT-0004
Titel: Intraoperatívny monitoring