2. Verfahren
Verfahren
Titel: 50982 | Inventarisatie en Monitoring Mycoflora diverse defensieterreinen
Beschreibung: De mycoflora neemt een steeds belangrijkere rol in als indicator voor de toestand van de natuur binnen de waardering van natuurterreinen. Ze reageren snel op verstoringen en voornamelijk de soorten van schrale omstandigheden zijn zeer indicatief voor langdurig ongestoorde, schrale omstandigheden. Binnen de waardering van de terreinen van Defensie neemt deze groep ook een steeds prominentere plaats in. Vanuit de opdrachtgever is er de behoefte om twee inventarisaties voort te zetten en een nieuwe inventarisatie op te zetten. De opdracht geldt voor 3 opeenvolgende jaren, aangezien er 3 jaar nodig is voor een volledige inventarisatie van de mycoflora in een gebied. Voor verdere informatie zie paragraaf 2.1 van de aanbestedingsleidraad. MLT Deelen Inventarisatie: - 40 experimentele (geplagde) plots; Monitoring: - 20 controle-plots. OT Ederheide Inventarisatie: - 32 experimentele plots; - 32 controle-plots. ISK Harskamp Inventarisatie: - Circa 50 hectare Voor verdere informatie zie hoofdstuk 2 van de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 50982
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 50982
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77231000 Forestry management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 77000000 Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services